Zasadę mam prostą. Nie zaglądam innym do portfela, łóżka i sumienia. Patrzę i zaglądam za to w swoje odbicie w lustrze z nadzieją, że zawsze zobaczę człowieka. Nie świnię. ZROZUM. KOCHAJ. SZANUJ ❤

poniedziałek, 6 września 2021

Przedsprzedaż autorska: "Teija. Czarna róża" Alexandra Claire

Grafika/Fot. źródło: Alexandra Claire FB

Moi Drodzy,

27 października odbędzie się premiera powieści Teija. Czarna róża”  Alexandry Claire, ale już teraz zachęcam do wzięcia udziału w przedsprzedaży autorskiej na FP autorki.

 Przeprowadzka z bratem do nowego miasta. Pójście na studia i do wymarzonej pracy. Ucieczka od przeszłości. Rozpoczęcie nowego rozdziału. Dla May Shannon taka propozycja wydała się idealna. 

Gdy ją przyjęła, a plan się powiódł, nareszcie mogła odetchnąć z ulgą. W końcu zyskała spokój. Jednak gdy pewnego dnia jest świadkiem wypadku samochodowego i ratuje życie Jasego Callowaya, ten spokój znów zostaje zaburzony.

Czy dla May może być teraz coś gorszego? Okazuje się, że może, kiedy na jej drodze do szczęścia stanie ktoś, kto będzie próbował zniszczyć wszystko, co budowała przez ostatnie miesiące.

Książkę można nabyć z dedykacją i autografem. Szczegóły na fp autorki: klik


Skusicie się?

15 komentarzy:

 1. Okładka Cyrysiu pociągająca, fabuła - jak widzę - a raczej czytam - też. Pozdrawiam serdecznie, dziś nieco zalatany byłem , a jak wiesz mieszkam dość wysoko - czwarte piętro. A co do książki powyższej - wstrzymam się z kupnem i poczekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno ta książka zainteresuje wielu czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wiedzieć. Może się skuszę, chociaż moja biblioteczka pęka w szwach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie, na pewno możliwość zamówienia z autografem jest przyciągająca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się interesująca historia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli trzeba nastawić się na zwroty akcji - u mnie ta okładka budzi niepokój, więc pewnie i historia wprowadzi momentami w szybsze bicie serca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Amazing write-up and great share
  Your recent blog post titled How to fix
  Roku Error Code 009 is interesting to read. Your creative style of writing is excellent. I became your big fan after reading. After reading the instructions posted, I could resolve Roku Error Code 009 quickly
  Let me share the post with new Roku users who do not know how to troubleshoot Roku Error Code 009
  Keep posting more blogs and continue the good work

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...