Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

niedziela, 27 grudnia 2020

ZAPOWIEDŹ: "Złudne nadzieje'' Adriana Rak # PATRONAT MEDIALNY

Marta Lisowska - Grafik

Kochani, 

9 lutego swoją premierę będzie miała powieść "Złudne nadzieje'' Adriany Rak.
To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi, że ONA zapomni o tobie…
Natalia jest młodą kobietą, która tkwi w toksycznym związku i codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość , stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, ale kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia postawić wszystko na jedną kartę i wykorzystać szansę na ratunek. Wybawicielem dziewczyny okazuje się jej wielka miłość z lat młodości. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy uda się zapomnieć przykre doświadczenia z przeszłości , czy jednak nie pozwolą się one cieszyć nową codziennością?
„Zupełnie nowe oblicze autorki, która sprowadzi was na złą stronę mocy i sprawi, że wasze serca będą bić w przyspieszonym tempie. Będzie mrocznie i namiętnie, a zakończenie wprawi was w osłupienie. Zdecydowanie polecam!” – Mia N.Blake, autorka książki (Nie)znajomy
Uczucie, które nigdy nie wygasło, elektryzujące pożądanie i przeszłość, która upomni się o swoje w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrać się w najnowszej, gorącej powieści Adriany Rak, która z premedytacją i niezwykłą wprawą zagra na emocjach i przyprawi czytelnika o dreszcze. Zakochasz się w tej historii już od pierwszych stron!
Patty Goodman, autorka Ognistej sukienki


Skusicie się?

15 komentarzy:

 1. Raczej nie dla mnie Cyrysiu, ale myślę - że książka znajdzie swoich Czytelników. Pozdrawiam i gratuluję kolejnego udanego patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorkę kojarzę, poczekam na Twoją opinię o tej zapowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze przemyślę czy to dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna okładka, aż chce się czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama nie wiem. Na tym etapie nie interesuje mnie.
  Gratuluje patronatu!
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem bardzo ciekawa co tym razem wymyśliła Adriana 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. o autorce coś słyszałam ale tego typu książek raczej nie czytuję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo czekam na premierę tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Test Banks and Solution Manuals from GrowMyGrade can make every study session easier, interesting and effective. Get exclusive and comprehenive study aids like Microbiology With Diseases By Body System 3rd Edition Test Bank right away.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudna okładka, gratuluję patronatu ❤

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...