Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

środa, 29 marca 2023

"Viva Dalia" Iwony Feldmann na Legimi!

Kochani,

4 kwietnia odbędzie się premiera powieści "Viva Dalia" Iwony Feldmann. Ale już PRZEDPREMIEROWO możecie ją przeczytać na Legimi. Wejdźcie i odkryjcie niezwykłą historię, której akcja toczy się w Hiszpanii, a przeszłość bohaterów okrywa ponura i niewyobrażalną tajemnica.

Opis fabuły: 

Poznaj tę pełną emocji i wzruszeń, skąpaną w słońcu Andaluzji opowieść o żołnierzu… i o kobiecie szukającej swojego miejsca w życiu. Wejdź w sam środek przestępczego procederu i pamiętaj, że zło czai się wszędzie.

Dalia znalazła się w Maladze przez przypadek. Po śmierci matki i po słowach, które padły z ust ojca, jej życie legło w gruzach, a ona potrzebowała wszystko przemyśleć. Nie spodziewała się jednak, że na jej drodze stanie Sam – przystojny dowódca legionu Hiszpańskiej Legii Cudzoziemskiej. 

Sam Ryng po misji w Afryce wrócił do domu. Nie planował żadnych zmian w swoim życiu, nadal zamierzał się bawić i podrywać turystki. Nie spodziewał się, że cokolwiek wywróci do góry nogami jego prostą żołnierską codzienność. 

Piętnastoletnia Evita została wyrzucona przez matkę z domu. Co się stało i co takiego zrobiła, że zasłużyła na tak surową karę? W jaki sposób jej życie splecie się z losami Dalii oraz Sama i kim jest dla nich ta nastoletnia Hiszpanka?


Polecam tę zaskakującą i gorącą opowieść o tym, jak los potrafi plątać ludzkie ścieżki.

Viva Dalia to romans obyczajowy, którego jeden z wątków został osnuty na fragmentach wspomnień hiszpańskich kobiet i nastolatek, które rząd i kościół oszukał i ukradł im dzieci. Proceder ten miał miejsce aż do końca lat 90 XX wieku.

***

A jeśli ktoś z Was chce książkę bezpośrednio do autorki, to zapraszam TUTAJSkusicie się?

13 komentarzy:

 1. Za chwilę znajdzie się na mojej wirtualnej półeczce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam Legimi, za książką z kolei chętnie bym się rozejrzał, gdyby się pojawiła w Bibliotece, pozdrawiam Cyrysiu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze przyznać, że opis fabuły mocno zachęca mnie do lektury tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że mnie zaintrygowałaś!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecę ten tytuł koleżance, która lubi podobne klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zainteresowała mnie ta książka, chętnie ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna okładka i ciekawa fabuła, nic tylko czytać 😍

  OdpowiedzUsuń
 8. Na Legimi słucham. Ciężko czytać w smartfonie małe literki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że warto zanotować ten tytuł!

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę, że warto mieć ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...