Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

niedziela, 6 lutego 2011

recenzja ,,W stronę zycia''

Chciałam się dziś podzielić z wami cudowną a zarazem jakże prawdziwą książką mojej znajomej Dagmary Diug. Nigdy bym nie pomyślała ,że ta ciepła ,życzliwa osoba przeszła w swoim życiu tak wiele. Dlatego tym bardziej podziwiam ją, że odważyła się spisać  najintymniejsze szczegóły swojego życia. Serdecznie polecam do zapoznania się z recenzją i do zakupu.


,W stronę życia’’ to przepiękne i prawdziwe świadectwo autorki książki Dagmary Pomirskiej- Diug (vel. Daga Duke).
Z wykształcenia jest specjalistą promocji ,instruktorem terapii uzależnień, terapeutą zajęciowym i dziennikarką. Posiada bardzo bogate doświadczenie pracy w grupach terapeutycznych oraz z młodzieżą ,a także pracuje z osobami uzależnionymi, dziećmi niepełnosprawnymi i młodzieżą z rodzin dysfunkcyjnych. Współorganizatorka koncertów, warsztatów i imprez dla młodzieży oraz dorosłych.
„W stronę życia”, która ukazała się w grudniu 2007 r. i w krótkim czasie zyskała miano bestsellera .
Opowiada o dziewczynie pochodzącej z dobrego domu, która zaczęła brać narkotyki, mocno się uzależniła i zerwała relacje z bliskimi w poszukiwaniu własnej tożsamości i miłości. Tylko dzięki spotkaniu Jezusa udało jej się uniknąć śmierci, która była już bardzo blisko. To po prostu walka młodej dziewczyny o sens, o piękno, o Życie, walka która była konsekwencją wyboru. Młody człowiek myśli spróbuję raz, nic mi nie będzie, czeka mnie fajna zabawa. Po pierwszym razie wydaje się, że wszystko jest OK, ale to tylko złudzenie, zaczyna się spirala śmierci, próby wyjścia i upadki. Daga odnalazła prawdę swego życia, że prawdziwe Życie może dać tylko Ten, Kto jest Jego Stwórcą. Pan Życia - Wszechmocny Bóg.
Każdy z nas jest wolny. Każdy dokonuje wyboru. Co wybieram w moich małych codziennych decyzjach: Życie czy śmierć? Jedno jest pewne, każdy wybór ma jakieś konsekwencje.
Jestem pełna podziwu i szacunku względem tej autorki . Zrobiła potwornie pozytywne wrażenie w mojej duszy i w moim sercu. Uczy patrzeć i spostrzegać świat jako czas , który jest chwilą.
Uważam ,że każdy kto trafi na tę książkę nie pozostanie jej obojętny.

7 komentarzy:

 1. Witam!
  Ja przygodę z blogiem zaczęłam wczoraj i jak na razie strasznie wciąga :)
  Życzę powodzenia i wytrwałości w pisaniu, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie,

  Po książkę zapewne sięgnę, bo zapowiada się naprawdę ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę polecam ,ta książka otworzyła dla mnie nowy lepszy rozdział w życiu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Bloga prowadzę od 12 stycznia, więc praktycznie od niedawna. Również życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O książce pierwszy raz słyszę, ale z chęcią do niej zajrzę:).
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. It was great to read this article. Now I want to get a copy of this book. I think this book is awesome.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hello, i think that i saw you visited my website thus i came to “return the favor”.I’m trying to find things to improve my website!I suppose its ok to use some of your ideas!!

  Have a look at my homepage;바카라사이트
  (mm)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...