"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 10 stycznia 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Kłopoty mnie kochają'' Joanna Szarańska - pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Kłopoty mnie kochają'' Joanny Szarańskiej.

Zojka jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo!

Pędząc na pociąg, tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę, a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni wciśnięty do ciasta z kremem. Zojka ląduje na pierwszym miejscu listy podejrzanych i musi czym prędzej wyplątać się z tej afery. Niestety, wyjątkowo irytujący redaktor lokalnej gazety już zwęszył sensację…

Jakby tego było mało, Zojka musi jeszcze zażegnać konflikt z przystojnym, choć gburowatym sołtysem i przekonać kuzynkę, że wcale nie zamierzała podrywać jej narzeczonego.

Joanna Szarańska wzruszyła i rozbawiła tysiące czytelników „Czterech płatków śniegu”. Teraz powraca z nową serią komedii romantyczno-kryminalnych. Zojka i jej niefart gwarantują błyskawiczną poprawę humoru!

Premiera: 31.01.2018 r.

  


Jesteście zainteresowani tym tytułem? POLECAM 👌 💗

24 komentarze:

 1. Oczywiście, że jestem i bardzo na nią czekam :) Zwłaszcza, że teraz w pracy mniej do robienia więc można spokojnie czytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry, jestem Josef Lewis, prywatny pożyczkodawca, który udziela pożyczek osobom prywatnym, firmom i instytucjom rządowym o niskim oprocentowaniu 2%. Wiemy, że istnieje wiele rodzin, które mieszkają na czekach płacących za wypłatę oraz inne, które nie mogą zadbać o swoje zobowiązania finansowe iz tego powodu jesteśmy tutaj, aby przywrócić środki finansowe.

   Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: planowanie biznesowe, finansowanie komercyjne i deweloperskie, nieruchomości i kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, pożyczki dla przedsiębiorstw, pożyczki prywatne, refinansowanie kredytów mieszkaniowych, pożyczki hotelowe, kredyty studenckie itp. Prosimy o niezwłoczną odpowiedź, korzystając z poniższych informacji jeśli jesteś zainteresowany pożyczką i nie masz oszustów ..

   Email: progresiveloan@yahoo.com
   Zadzwoń / Wyślij +1 (603) 786-7565 dzięki
   Usuń
 2. Gratuluję. Książka zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polować na tę książkę. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Siostra z chęcią zapozna się z tą pozycją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet mnie zaciekawiła :) Czekam na premierę i pierwsze recenzje blogerów :D

  Ps. Przeniosłam bloga na platformę Wordpress.com, dlatego znaleźć mnie można teraz pod nowym adresem ��

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Okładka kusi, Twój opis kusi :)

  Sięgnę :)

  http://www.recenzjezpazurem.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się spora dawka humoru :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię tę autorkę, więc jak najbardziej jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 9. O tak, jestem bardzo zainteresowana :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapowiada się ciekawie. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zbawienie dla wszystkich miłośników zakupów! Jeśli chcę coś konkretnego, ale nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, skontaktuj się z https://racoongo.com/pozyczki/ . Kiedy zacząłem korzystać z usługi, zdałem sobie sprawę, że nie powinienem się bać. Wiele różnych komentarzy zachwyciło mnie. Wyglądało na to, że pożyczki online nie są poważne. Ale w rzeczywistości wszystko działa, jest naprawdę wygodne i proste. Polecam.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...