Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 13 maja 2020

ZAPOWIEDŹ: ''Pozerka'' J.Harrow

Moi Drodzy,
9 czerwca pojawi się w księgarniach najnowsza powieść J. Harrow zatytułowana ''Pozerka''. Serdecznie zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł.
Po pierwsze: ty decydujesz.

Po drugie: pamiętaj o uśmiechu.

Po trzecie: nie zakochuj się.

Potrafisz?...

Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą. Już dawno obiecała sobie jedno: żadnego angażowania się w związki. Idealny mężczyzna to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i... płaci.

Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czy wysoki brunet, który gardzi takimi kobietami, dostrzeże w niej to, czego nie widzą inni? I czy Magda odważy się zdjąć maskę utkaną z pozorów i znów pokochać?

Pozerka to druga powieść J. Harrow, autorki świetnie przyjętej przez czytelników Nieodpowiedniej dziewczyny.Piękna, wzruszająca, ale i pełna humoru opowieść o kobiecie, którą życie nauczyło walczyć i nigdy się nie poddawać. Nie kochać. Tylko… czymże jest świat bez miłości? Czy łatwo ją odtrącić, kiedy nasze serce mówi coś innego? Polecam gorąco.
Joanna Gębicz, @asiabookasia

***
Jeśli lubicie książki z wyrazistymi bohaterami, to jak najbardziej jest to książka dla was. Wciąga od pierwszej strony i zaskakuje. Niejedna kobieta boi się miłości i zranienia, a Pozerka stanowi doskonałą odskocznię, dzięki której można spojrzeć na miłość i związki z innej perspektywy. Przewrotna lektura, która wzbudzi w was masę emocji!
Monika Szulc, ksiazkimoni.blogsot.com

15 komentarzy:

 1. Może kiedyś dam szansę, ale na razie pas. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam podobnie jak Ew, ale wiem - komu mogę polecić. Jeszcze "Bieguni" przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już jedną książkę, w której bohaterka miał podobny stosunek do związków, jednak nie mogę sobie teraz tytułu przypomnieć. Nie jestem pewna czy po nią sięgnę.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo interesująco się zapowiada. Jestem jak najbardziej na tak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogłaby mi się spodobać ta książka. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam autorki, ale powieść wydaje mi się strasznie oklepana. Standardowe schematy - ludzie, którzy nie chcą miłości, zainteresowani "typem, który nie jest w ich typie". Zanim zdecyduję, czy dać jej szansę, przeczytam kilka recenzji, żeby przekonać się, czy powieść na prawdę jest taka szablonowa, czy tylko się taka wydaje.

  Pozdrawiam,
  Biblioteka Feniksa

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam jeszcze autorki, ale czuję, że nadszedł czas by to zmienić. Szykuje się chyba niezła historia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takich kobiet jak Magda w dzisiejszych czasach jest wokół nas wiele. To może być interesująca książka 😉

  OdpowiedzUsuń
 9. Sądzę, że spodobałaby mi się.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi ciekawie. Chociaz ja z obyczajówkami różne przeżywamy wzrosty i upadki to chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...