Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

środa, 27 maja 2020

ZAPOWIEDŹ: ''Gra. Z klas(yk)ą w łóżku'' Augusta Docher # PATRONAT MEDIALNY

Moi Drodzy,
17 czerwca pojawi się w księgarniach "GRA'' Augusty Docher, drugi tom cyklu łączący współczesność z niepowtarzalnym klimatem dawnej epoki.
Pożądanie, którego nie da się powstrzymać i pokrętne intrygi w brawurowej powieści opartej na klasyce romansu!

Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny mężczyzna w tym gronie ... cyniczny, wyrachowany, bezwzględny. Kocha tylko jedną osobę na świecie ... siebie samego.

Trzy kobiety ... różne pod niemal każdym względem: wieku, pozycji społecznej, doświadczenia. Ich losy splotą się w skomplikowany węzeł. Tę czwórkę połączy gra. Miłosna i równocześnie brutalna, pozbawiona reguł, za to pełna ostrych fauli. Zdawać by się mogło, że pierwsi odpadną z niej początkujący gracze, lecz los bywa przewrotny. Pewne jest jedno: wszyscy wezmą udział w rozgrywce na śmierć i życie. Kto zostanie na planszy?

"Gra" to fanfic oparty na motywach znanej, wielokrotnie przenoszonej na ekran powieści Pierre`a Choderlosa de Laclos "Niebezpieczne związki". Profanacja? Szaleństwo? Herezja? Ależ tak! Te słowa pasują idealnie także do bohaterów opisanych przez Augustę Docher. Czy odważysz się zagłębić w ten świat razem z nimi? Tylko uważaj ... Gra, jak to gra, potrafi wciągnąć i uzależnić!Skusicie się?

15 komentarzy:

 1. Mnie nie trzeba namawiać na książki autorki. Pierwszy tom był świetny 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, ale planuję to nadrobić. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się niezwykle emocjonująco. Fajny patronat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi intrygująco, może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie moje klimaty, ale gratuluję patronatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiłaś mnie tą książką :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy tom mam do nadrobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam pierwszej części. Nie jestem jeszcze pewna czy książka dla mnie. Do tych klimatów podchodzę ostrożnie ;) ale na pewno nie mówię stanowczego nie.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...