Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 27 maja 2020

ZAPOWIEDŹ: ''Gra. Z klas(yk)ą w łóżku'' Augusta Docher # PATRONAT MEDIALNY

Moi Drodzy,
17 czerwca pojawi się w księgarniach "GRA'' Augusty Docher, drugi tom cyklu łączący współczesność z niepowtarzalnym klimatem dawnej epoki.
Pożądanie, którego nie da się powstrzymać i pokrętne intrygi w brawurowej powieści opartej na klasyce romansu!

Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny mężczyzna w tym gronie ... cyniczny, wyrachowany, bezwzględny. Kocha tylko jedną osobę na świecie ... siebie samego.

Trzy kobiety ... różne pod niemal każdym względem: wieku, pozycji społecznej, doświadczenia. Ich losy splotą się w skomplikowany węzeł. Tę czwórkę połączy gra. Miłosna i równocześnie brutalna, pozbawiona reguł, za to pełna ostrych fauli. Zdawać by się mogło, że pierwsi odpadną z niej początkujący gracze, lecz los bywa przewrotny. Pewne jest jedno: wszyscy wezmą udział w rozgrywce na śmierć i życie. Kto zostanie na planszy?

"Gra" to fanfic oparty na motywach znanej, wielokrotnie przenoszonej na ekran powieści Pierre`a Choderlosa de Laclos "Niebezpieczne związki". Profanacja? Szaleństwo? Herezja? Ależ tak! Te słowa pasują idealnie także do bohaterów opisanych przez Augustę Docher. Czy odważysz się zagłębić w ten świat razem z nimi? Tylko uważaj ... Gra, jak to gra, potrafi wciągnąć i uzależnić!Skusicie się?

15 komentarzy:

 1. Mnie nie trzeba namawiać na książki autorki. Pierwszy tom był świetny 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, ale planuję to nadrobić. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się niezwykle emocjonująco. Fajny patronat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi intrygująco, może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie moje klimaty, ale gratuluję patronatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiłaś mnie tą książką :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy tom mam do nadrobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam pierwszej części. Nie jestem jeszcze pewna czy książka dla mnie. Do tych klimatów podchodzę ostrożnie ;) ale na pewno nie mówię stanowczego nie.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...