Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. [Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza] ❤

niedziela, 6 września 2020

🔥MIAŁA UMRZEĆ 🔥 Thriller psychologiczny Ewy Przydrygi, który wciągnie cię  bez reszty!

Moi Drodzy! 

po ogromnym sukcesie „Bliżej niż myślisz” Ewa Przydryga przygotowała kolejną mocną powieść. ''Miała umrzeć'' to trzymająca w napięciu historia dwóch młodych kobiet, których na pierwszy rzut oka nie łączy absolutnie nic. Ich losy splatają się za sprawą skrywanych przez lata tajemnic . Jakie sekrety kryją się za fasadą domu, który w bożonarodzeniową noc spłynął krwią? ''Miała umrzeć'' w księgarniach od 14 października.

MIAŁA UMRZEĆ - o czym jest ta książka? 

   Spragniona mocnych wrażeń grupa nastolatków pod przywództwem Ady regularnie bierze udział w grze w ekstremalne wyzwania. W ten sposób testują granice swoich psychicznych i fizycznych możliwości. Jedno z  takich zadań kończy się tragicznie – ginie niewinny człowiek. Rozpoczyna to serię tragicznych zdarzeń…

   Mija dwadzieścia lat. Osierocona jako maleńkie dziecko, wychowywana przez zimną i oschłą ciotkę, nękana nawracającymi stanami lękowymi Lena wciąż poszukuje swojej tożsamości. Gdy podczas wernisażu zupełnie obcy mężczyzna w sposób wyjątkowo sugestywny twierdzi, że ją zna, a właściwie znał w dzieciństwie, dziewczyna angażuje się w poszukiwanie prawdy o sobie na własną rękę.  

   Gdy Lena odkrywa kolejne elementy układanki,  krok po kroku demaskuje opartą na misternie utkanym kłamstwie przeszłość. Kto tak naprawdę pociąga za sznurki, skrywając się za kulisami? Ile osób straci życie z powodu rozpoczętej przed laty gry? I dlaczego wszystko jest okryte zmową milczenia? Lena szybko przekona się, że najniebezpieczniejsze sekrety kryją się w niej samej…Skusicie się?

16 komentarzy:

 1. Czekam na swój egzemplarz tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że uda mi się przeczytać zarówno tę, jak i wcześniejszą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę doczekać się lektury 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam zbytnio za thrillerami, więc tą książkę raczej sobie odpuszczę.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem już po lekturze. Rewelacyjny thriller.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, czuję się bardzo zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym przeczytać tą książkę, bo jest w moim typie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba się skuszę, bo zapowiada się naprawdę nieźle. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja już czekam na tę książkę z niecierpliwością.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 10. uuu mam dreszczyk na myśl o takiej lekturze:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...