Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

niedziela, 8 sierpnia 2021

ZAPOWIEDŹ: "Ukryte w ciszy" Karolina Klimkiewicz

Moi Drodzy,

25 sierpnia odbędzie się premiera powieści "Ukryte w ciszy" Karoliny Klimkiewicz. Powieść ta jest wyjątkowa i porusza wyjątkową tematykę. Znajdziemy tu wątki takie jak: borderline, osobowość dwubiegunowa, samookaleczanie się oraz samobójstwo. Historia ta skłania do refleksji i wywołuje mnóstwo skrajnych emocji. 

Niespełna siedemnastoletnia Felicja wydaje się być zwykłą nastolatką. Lubiana, sympatyczna, jedna z lepszych uczennic. Na pozór jej życie jest idealne. Z powodu zbiegu okoliczności poznaje wybuchowego i zbuntowanego syna dyrektora – Nikodema, który nie chce podporządkować się panującym zasadom. Mimo że zupełnie różni, coś ich jednak łączy. Oboje skrywają bolesne tajemnice, które niszczą ich od środka. Karolina Klimkiewicz przedstawia świat, który jest tuż obok, i w emocjonalny sposób ukazuje jego realia. W ciemności poza bólem i cierpieniem jest również nadzieja, a najwięcej prawdy jest ukryte w ciszy.


Skusicie się?

18 komentarzy:

 1. Myślę, że mogłaby mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytam Cyrysiu. Jeśli nie w najbliższym czasie , to w przyszłości. Książka - a raczej tematyka zawarta w zapowiedzi, jest bardzo na czasie i porusza wiele ważnych tematów. I bolesnych. Pozdrawiam niedzielnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie poczekam jeszcze z decyzją na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka okładka. I sama fabuła mocno mnie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książki tej autorki bardzo lubię i tę również chcę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi intrygująco, a okładka przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo możliwe, że się skuszę, bo okładka wygląda przepięknie. A i opis jest ciekawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Najwięcej prawd jest ukrytych w ciszy" - to brzmi intrygująco :)

  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...