Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

poniedziałek, 19 września 2022

ZAPOWIEDŹ: "Pomiędzy piekłem a niebem" Katarzyna Grabowska

Moi Drodzy,

4 października do Waszych rąk trafi najnowsza książka. "Pomiędzy piekłem a niebem" Katarzyny Grabowskiej. To niezwykła historia o miłości, wybaczaniu, miłosierdziu, ale także o złości, nienawiści i bólu. Wraz z bohaterami odwiedzicie Nowy Jork, Waszyngton, Las Vegas. Przeniesiecie się na hawajskie plaże i odwiedzicie zaułki Salem. Przepłynięcie pod wodospadem Niagara, staniecie na krawędzi Wielkiego Kanionu i zanurkujecie z delfinami w falach oceanu. Gwarantuję, że nie zapomnicie tej podróży. To jak, dacie się na nią zaprosić?

Opis wydawcy

Abigail, słysząc diagnozę lekarską, traci nadzieję. Dobrze zapowiadająca się tancerka, dla której balet był całym życiem, nagle uświadamia sobie, jak ulotne jest ludzkie istnienie. Mimo sprzeciwu rodziców postanawia zrezygnować z uciążliwej terapii i wyrusza w wielką podróż po Stanach.

Spotkanie ze starą zielarką w Salem, magiczna data, dwudziesty czwarty czerwca, gdy siły ciemności obejmują władzę nad światem, zerwana o północy gałązka ligustru, spadająca gwiazda i wypowiedziane w myślach życzenie są początkiem niezwykłej przygody Abigail. Do walki o duszę dziewczyny staną wysłannicy Piekła i Nieba – nieziemsko przystojny Raum i nieco zagubiony we współczesnym świecie Hanael. Dwa anioły, z których jeden podąża ścieżką zła, zrobią wszystko, by wygrać to starcie. Jednak czy uda się im osiągnąć cel, gdy nagle w łączące ich relacje wkradnie się uczucie? Ile może poświęcić anioł, by uratować ukochaną osobę? I do czego zdolny jest wysłannik piekieł, jeśli na swojej drodze napotka miłość?

"Pomiędzy piekłem a niebem" to niezwykle romantyczna historia o życiu, które dobiega kresu, i o sile miłości, która może sprawić, że nawet kilka krótkich chwil stanie się wiecznością.

Skusicie się?

19 komentarzy:

 1. Och, zabrzmiało bardzo zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła zapowiada się nader kusząco. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym się zapytał a co to jest niebo a co to jest piekło? Niby wiadomo, ale co wiadomo? Lubimy czytać o czymś, co jest tajemnicze, więc wróże książce sukces. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecę koleżance, która lubi podobne klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka wydaje się fajna. Tylko nie wiem czy choroba w tle nie sprawi, że będzie zbyt smutna...
  Jeśli bohaterka będzie żyła, to chętnie kupię tą książkę :).

  Szkoda tylko, że okładka nie jest fajniejsza. Bo sam tytuł i treść dają pole do popisu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie się zastanawiałam nad tą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że to dobra książka na jesienne dni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po takie romantyczne historie chętnie sięgam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zachęcający opis. Chętnie przeczytam :-))

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja Mama na pewno. Dziś w nocy skończyła czytać poprzednią książkę autorki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 12. This book between "Hell and Heaven" It is an amazing story about love, forgiveness, mercy, but also about anger, hatred and pain. Now its time to avail power only dispatch servicesfor more details.

  OdpowiedzUsuń
 13. Może i się skuszę. W końcu w listopadzie są bardzo długaśne wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nice post thank you Carmen

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...