Obudź się i zacznij doceniać to wszystko, co spotyka cię każdego dnia... Czerp radość z każdej chwili życia, zamiast czekać na jakiś moment w przyszłości, w którym pozwolisz sobie na relaks. Udane życie, to życie pełne radości ze wszystkiego czego doświadczamy... Nie ma drogi do szczęścia, droga jest szczęściem... [Wayne W. Dyer] ❤

piątek, 11 października 2019

ZAPOWIEDŹ: ''BIAŁE RÓŻE Z PETERSBURGA'' Joanna Jax # PATRONAT

Moi Drodzy,
24 października odbędzie się premiera powieści ''BIAŁE RÓŻE Z PETERSBURGA'' Joanny Jax.
Schyłek carskiej Rosji. Lena i Aleksander pochodzą z różnych światów, a ich losy zdają się przesądzone. Dziewczyna, wychowywana przez ojca alkoholika i brutala, ucieka z domu i tuła się po niebezpiecznych i ubogich zakątkach Petersburga, by zapewnić byt sobie i młodszemu bratu. Aleksander pochodzi z bogatej arystokratycznej rodziny i robi karierę wojskową. Pewnego dnia drogi tych dwojga przecinają się w dramatycznych okolicznościach, a wybuch rewolucji październikowej zmienia losy nie tylko ich, ale i całego kraju.

Białe róże z Petersburga to opowieść o miłości, wplątanej w wielką historię i silniejszej od wyznawanych zasad. Kiedy dobro i zło zamieniają się miejscami, a człowieczeństwo wystawione jest na trudną próbę, pozostaje wiara, że jedynie miłość może ocalić prawdziwe wartości.

Pliki do pobrania:

9 komentarzy:

 1. Nie oprę się pokusie. Przeczytam zapewne z wielką przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba znak, żeby wreszcie poznać twórczość autorki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że to coś dla mnie. Zapisuję tytuł. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooooo kolejna historia autorki. Coś innego niż zwykła mdła opowieść. W końcu w nieco innym świecie :D Można się pokusić!

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość ile to już książek świat widział a nadal nie wyczerpał tematu...

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...