Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 22 marca 2021

ZAPOWIEDŹ: ''Pragnienie anioła'' Katarzyna Mak

Moi Drodzy,
20 kwietnia odbędzie się premiera powieści ''Pragnienie anioła'' Katarzyny Mak. Serdecznie zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł.
ONA... jest jak żywioł. Nieokiełznana, dzika, nieprzewidywalna. Jest jak ogień, w którego płomieniach możesz się ogrzać lub bezpowrotnie spłonąć. Przeszła wiele, co uczyniło ją silną i niebezpieczną. Łaknie miłości, której szukała nieustannie przez całe swoje życie, ale okazuje się, że nie potrafi już kochać...

ON... jest jak wędrowny ptak. Za dnia drapieżny i niebezpieczny, rwący się do lotu. Nocą zaś przemienia się w spragnioną miłości istotę z rysą na sercu i połamanymi skrzydłami. To upadły anioł... W jego ciele żyją dwie dusze. Romantyczna i pełna ciepła oraz nieokiełznana, brutalna i... zła. Podążając krętymi ścieżkami, które wytyczyło dla niego życie, bezskutecznie szuka siebie.

Czy uda się oszukać przeznaczenie? Czy dwoje tak doświadczonych przez los ludzi jest w stanie na nowo uwierzyć w tlące się uczucie? I czy miłość rzeczywiście jest największą siłą ludzkości, która zdoła pokonać każdą przeszkodę dzielącą od upragnionego szczęścia?

Skusicie się?

17 komentarzy:

 1. Czekam na wydanie :) Jestem świeżo po przeczytaniu pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta premiera bardzo mnie ciekawi. Czekam na nią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekamy Cyrysiu na recenzję :) Pozdrawiam po dwukrotnych zakupach z maską w tle. 55 minut na zewnątrz, trzeba się dotleniać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi zachęcająco. Poczekam na Twoją recenzję i jak będzie ksiązka warta przeczytania, to nie omieszkam sięgnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka piękna okładka. Zapowiada się rewelacyjna książka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorki nie znam, a zapowiedź brzmi ciekawie. Będę miała na oku. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba tym razem nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa. Zapisuję tytuł na listę.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...