Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

piątek, 23 lipca 2021

Wielkie internetowe Czytanie Nagrody Literackiej!

Książki wyróżnione w 14. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy staną się bohaterkami wyjątkowej czytelniczej akcji. Już 2 sierpnia fragmenty nominowanych w tym roku tytułów oraz książek Joanny Rudniańskiej, tegorocznej Warszawskiej twórczyni, będą czytane na żywo, w Internecie.  

 Czytanie łączy ludzi – wiadomo nie od dziś. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w akcji „Czytamy Nagrodę Literacką”, która ma przybliżyć nominowane i nagrodzone w tym roku tytuły. Wybrane fragmenty książek czytać będą osoby zajmujące się na co dzień propagowaniem czytelnictwa w mediach społecznościowych, na książkowych blogach i vlogach m.in.: Znalezione Przeczytane, Czytam bo chcę i już, Liniatura, wersetka, jakub_czytelnik, Kultura w kwarantannie, Czytam i piszę, malgorzata_love_books czy zabookowana.blog.

 Do akcji mogą jednak przyłączyć się wszyscy, którzy kochają dobrą literaturę!

 Czytanie na żywo odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18.00 na profilu FB Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Aby dołączyć do czytających, należy zgłosić się do 30 lipca, wysyłając prywatną wiadomość na   www.facebook.com/nagroda.literacka.warszawy.

 Laureatki i laureatów 14. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy przypominamy na stronie www.kultura.um.warszawa.pl.Skusicie się?

10 komentarzy:

 1. Wah very good...♥️

  Let's visit my blog🙏😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa akcja Cyrysiu. Dobrze, że o niej wspomniałaś na blogu. Pozdrawiam po aktywnym dniu - kilka godzin sprzątania i zakupy. Lektury podręczników do liceum, być może pod wieczór jakieś małe spotkanie rodzinne. Udanego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie. Mam inne plany na niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli nie będę miała nic innego w planach to może skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks for share this value information

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak nie przegapię to z chęcią wysłucham.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...