Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

piątek, 23 lipca 2021

Wielkie internetowe Czytanie Nagrody Literackiej!

Książki wyróżnione w 14. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy staną się bohaterkami wyjątkowej czytelniczej akcji. Już 2 sierpnia fragmenty nominowanych w tym roku tytułów oraz książek Joanny Rudniańskiej, tegorocznej Warszawskiej twórczyni, będą czytane na żywo, w Internecie.  

 Czytanie łączy ludzi – wiadomo nie od dziś. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w akcji „Czytamy Nagrodę Literacką”, która ma przybliżyć nominowane i nagrodzone w tym roku tytuły. Wybrane fragmenty książek czytać będą osoby zajmujące się na co dzień propagowaniem czytelnictwa w mediach społecznościowych, na książkowych blogach i vlogach m.in.: Znalezione Przeczytane, Czytam bo chcę i już, Liniatura, wersetka, jakub_czytelnik, Kultura w kwarantannie, Czytam i piszę, malgorzata_love_books czy zabookowana.blog.

 Do akcji mogą jednak przyłączyć się wszyscy, którzy kochają dobrą literaturę!

 Czytanie na żywo odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18.00 na profilu FB Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Aby dołączyć do czytających, należy zgłosić się do 30 lipca, wysyłając prywatną wiadomość na   www.facebook.com/nagroda.literacka.warszawy.

 Laureatki i laureatów 14. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy przypominamy na stronie www.kultura.um.warszawa.pl.Skusicie się?

10 komentarzy:

 1. Wah very good...♥️

  Let's visit my blog🙏😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa akcja Cyrysiu. Dobrze, że o niej wspomniałaś na blogu. Pozdrawiam po aktywnym dniu - kilka godzin sprzątania i zakupy. Lektury podręczników do liceum, być może pod wieczór jakieś małe spotkanie rodzinne. Udanego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie. Mam inne plany na niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli nie będę miała nic innego w planach to może skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks for share this value information

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak nie przegapię to z chęcią wysłucham.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...