"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 4 czerwca 2023

Premiery czerwca - Wyd. Jaguar

 Moi Drodzy,

poniżej przesyłam informacje o nowościach, które ukażą się nakładem wydawnictwa Jaguar w czerwcu 2023 roku:

7 czerwca

Nate plus One
Kevin van Whye

Nate Hargraves – nieśmiały piosenkarz i autor tekstów – czeka właśnie na podróż swojego życia: wybiera się na ślub swojego kuzyna w RPA. Nagle dowiaduje się, że jego były chłopak również jest na liście gości.

Jai Patel – licealny bóg rocka – też ma kłopoty. Wokalista jego zespołu odszedł na kilka tygodni przed koncertem, który miał być wielkim przełomem w ich karierze.

Kiedy Nate ratuje sytuację, zgadzając się zaśpiewać z zespołem Jaia, on – w ramach rewanżu – zgłasza się na ochotnika, by być jego drugą połówką na weselu kuzyna. Wygląda na to, że przed chłopakami lato pełne muzyki, odkrywania siebie i romantycznego napięcia.

Co może pójść nie tak?

Pobierz obrazki

  

14 czerwca

Pobierz obrazki

Akademia Dobra i Zła. Upadek
Cykl: Akademia Dobra i Zła. Prequel, t. 2
Soman Chainani

Waśń zatruwa serca dyrektorów Akademii a wielka bitwa pomiędzy Dobrem a Złem wisi w powietrzu! Czy szkoła przetrwa morderczą rywalizację braci?

To, co powstało, musi upaść.
Dwóch braci. Jeden dobry. Jeden zły.

W zamian za władzę i nieśmiertelność, czuwają nad Bezkresnym Lasem i sprawują pieczę nad Akademią Dobra i Zła. Jednak wszyscy Mistrzowie Akademii muszą stawić czoło próbie. Próbie lojalności. Czy zdołają wyjść z niej obronną ręką? Co się dzieje, gdy zaufanie zostaje nadszarpnięte, a więzy krwi… zerwane? Kto przetrwa? Kto zginie? I co dalej z Akademią i jej uczniami?

Podróż, która rozpoczęła się sto lat temu, nieuchronnie zmierza ku końcowi. Opowieść o bliźniaczych Mistrzach Szkoły doprowadza ich na skraj wojny i szokującej konkluzji, która na zawsze zmieni losy Akademii.

Ekranizacja 1. tomu „Akademii Dobra i Zła” w gwiazdorskiej obsadzie już do obejrzenia na platformie Netflix!

 Gwiazdy i cienie
Marie Lu

Poznajcie Wintera Younga – to początkujący tancerz, który robi błyskawiczną światową karierę. Za sprawą scenicznej charyzmy bije rekordy popularności i gwarantuje wyprzedane koncerty od Londynu po Los Angeles. Teraz jednak musi wykorzystać swoje olśniewające atuty w zupełnie innej dziedzinie…

Niesławny gangster Eli Morrison ma tylko jedną słabość – swoją córkę, Penelope. A Penelope ma tylko jedno życzenie na swoje dziewiętnaste urodziny – prywatny koncert z udziałem Wintera Younga. Panacea Group, agencja zajmująca się operacjami specjalnymi, dostrzega w tym wydarzeniu szansę na zinfiltrowanie kręgu najbliższych współpracowników Morrisona.

Winter musi posłużyć się sławą, sprytem i urokiem osobistym – ale nie będzie sam. W roli jego ochroniarki wystąpi bowiem temperamentna Sydney Cossette, najmłodsza szpiegini z agencji Panacea. Prawdopodobnie jako jedyna osoba na świecie jest odporna na wdzięki Wintera, lecz w miarę jak zbliżają się do siebie za sprawą wspólnej misji, musi przyznać, że ten celebryta ma do zaoferowania coś więcej niż tylko zgrabne wygibasy i ładną buźkę.

Winter i Sydney, choć tak niedobrani, mają szasnę stać się największymi bohaterami agencji Panacea – i może nawet czymś więcej – o ile wytrzymają w swoim towarzystwie.

Uwielbiany przez czytelników motyw enemies-to-lovers w nowej, elektryzującej serii, idealnej dla fanów Ali Hazelwood (The Love Hypothesis), Nicoli Yoon (Ponad wszystko, Słońce też jest gwiazdą) i Jennifer Lynn Barnes (The Inheritance Games).

Pobierz obrazki

 Pobierz obrazki

Let Me Know
Zuzanna Wólczyńska

Bee i Noah byli nierozłączni.

Oboje lubili kwaśne żelki i długie spacery po plaży. Z największą czcią celebrowali pewną letnią, magiczną tradycję i naiwnie wierzyli, że mogą zatrzymać czas.

Po czterech latach rozłąki zaczynają wątpić, że kiedykolwiek mieli ze sobą coś wspólnego, a szansa, że po wszystkim będą potrafili zamienić ze sobą zdanie, nie skacząc sobie przy tym do gardeł, jest coraz mniejsza.

Co może się wydarzyć, gdy Noah wróci do Kalifornii, a Bee zrozumie, że nie jest już tym samym miłym chłopakiem, którego znała?

Oto historia, którą pokochały tysiące czytelniczek Wattpada!

  21 czerwca

Nevermore. Cienie
Cykl: Nevermore, t. 2
Kelly Creagh

Varen zniknął. Schwytany w pułapkę koszmarnej rzeczywistości, gdzie chore sny Edgara Allana Poego stają się jawą – znajduje się poza zasięgiem żywych i umarłych. Isobel nie może się z tym pogodzić. Rusza do Baltimore, by odnaleźć Reynoldsa, tajemniczego mężczyznę, który co roku odwiedza grób pisarza i który posiada klucz do innego świata...

Kiedy dziewczyna wreszcie znajduje przejście, okazuje się, że miejsce po drugiej stronie jest pełne bólu i przerażających istot. Miłość przemienia się w nienawiść, radość w smutek, zaś śmiech w płacz. A wszystko to rodzi się z opanowanego gniewem umysłu Varena.

Dopiero wówczas Isobel zaczyna rozumieć, że ukochany stał się jej największym, śmiertelnym wrogiem…

Pobierz obrazki


Skusicie się na któryś z powyższych tytułów?

13 komentarzy:

 1. Na pewno zainteresują wielu czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widzę jak na razie niczego dla siebie, poczekam zresztą na recenjze .

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba najbardziej w moim guscie byłaby książka Zuzanny Wólczyńskiej 😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat nic mnie nie zainteresowało, ale z pewnością każdy tytuł znajdzie swoich fanów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka Zuzanny Wólczyńskiej zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak patrzę na nowe wydanie Nevermore to mam ochotę ponownie ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 7. your blog is very nice. please keep writing :)

  OdpowiedzUsuń

 8. Nevermore. Cienie- szczególnie mnie ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporo nowosci, dobrze ze bedzie cos do wyboru przed wakacjami 😎☀️

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaciekawił mnie tytuł "Gwiazdy i cienie". ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Akademia Dobra i Zła:D czytałam pierwszą część i bardzo mi się podobała;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Większość z nich jest dla mnie interesująca.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...