Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

niedziela, 17 września 2023

KONKURS DLA BIBLIOTEK - ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI

Kochani,

ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI - W IMIENIU WYDAWNICTWA JAGUAR SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH BIBLIOTEKARZY DO UCZESTNICTWA W WYJĄTKOWYM KONKURSIE Z NAGRODAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO 24 WRZEŚNIA I ZGARNIJ BONUS W POSTACI KSIĄŻKI I ZAKŁADEK! 


Drodzy BIBLIOTEKARZE i MIŁOŚNICY BIBLIOTEK,

z radością ogłaszam, że tegoroczna edycja KONKURSU DLA BIBLIOTEK WYDAWNICTWA JAGUAR właśnie wystartowała, a jej przesłanie brzmi:

ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI!

Wydawnictwo Jaguar serdecznie zaprasza do uczestnictwa wszystkie biblioteki publiczne, szkolne i pedagogiczne oraz placówki oświatowe współpracujące z bibliotekarzami.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2023 roku, a biblioteki, które zgłoszą się do akcji, otrzymają w ramach bonusu KSIĄŻKĘ NA POWITANIE oraz pakiet zwiadowczych zakładek dla czytelników. Placówka może zostać zgłoszona do akcji przez bibliotekarza lub nauczyciela współpracującego z dowolną biblioteką.

Podstrona z informacjami o konkursie, regulaminem akcji i linkiem do formularza zgłoszeniowego dostępna jest pod adresem:

https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/zwiadowcy-sa-swiatu-potrzebni-konkurs-dla-bibliotek

Do zgarnięcia PULA FANTASTYCZNYCH NAGRÓD DLA KILKUNASTU BIBLIOTEKI I ICH CZYTELNIKÓW.

By powalczyć o NAGRODĘ GŁÓWNĄ - pełne serie książek „Zwiadowcy” oraz „Drużyna” Johna Flanagana dla biblioteki, a także unikalne gadżety czytelnicze inspirowane serią „Zwiadowcy”, wystarczy między 1 października a 24 listopada 2023 roku wykonać dwa zadania konkursowe:

Zadanie 1: Przygotuj w swojej bibliotece i/lub na terenie placówki, w której mieści się biblioteka wystawę, zakątek czytelniczy i/lub gazetkę ścienną poświęcone twórczości Johna Flanagana, autora kultowych serii „Zwiadowcy” i „Drużyna”.

           Zadanie 2: Zbierz DRUŻYNĘ śmiałków i wspólnymi siłami zrealizujcie dowolną misję/akcję, która pokazuje, że ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI, a ich empatia i odwaga, w połączeniu z licznymi cennymi umiejętnościami, mogą przysłużyć się innym i ułatwić im życie. Niech inspiracją staną się dla Was potrzeby i wyzwania, które dostrzeżecie w swoim najbliższym otoczeniu.

Gotowi do działania?
Nie możemy się doczekać, by nagrodzić dziesięć (lub więcej!) najciekawszych misji, a także przyznać moc wyróżnień i nagród specjalnych 😉


Na zgłoszenia wydawnictwo Jaguar czeka do 24 września, a wyniki konkursu opublikuje 15 grudnia.


                                                

 

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...