Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

czwartek, 28 września 2023

ZAPOWIEDŹ: "Białe święta, zimny trup" IWONA BANACH


Moi Drodzy,

Tego jeszcze nie było! Trupek w świątecznej odsłonie, wykreowany przez mistrzynię komedii kryminalnych – Iwonę Banach. 11 października odbędzie się premiera: ''Białe święta, zimny trup''. To piąty tom bestsellerowej Serii z trupem, ale luźno powiązany z poprzednimi. 

Emilię Gałązkę ogarnia szał świątecznych przygotowań. Dzielna prepperka za pomocą spawarki i lutownicy usiłuje wykonać niezniszczalną choinkę z… ostrzy pił i gwoździ.

Magda, która właśnie została mamą, postanowiła przenieść rodzinną imprezę do domu, z daleka od zabójczej choinki. Tam mieszka Paweł z Simoną i… znalezione zostają zwłoki. Na domiar złego okazuje się, że w okolicy grasuje wilkołak. Nikt (poza Emilią) nie spodziewa się kataklizmu, jednak natura bywa nieprzewidywalna, tak jak świąteczne nastroje…

Dziwna kobieta z lasu szuka dawno zaginionej siostry, a jamniczka Luna szaleje z Rafaelem – psem Emilii, którego też musieli zabrać na święta.

  • Czy metalowa choinka okaże się zabójczą?
  • Kto kryje się pod postacią wilkołaka?
  • I czy w wigilię oprócz padającego śniegu, może padać coś jeszcze?

Jedno jest pewne: te święta, nie będą takie jak zawsze. Będą katastrofalnie prawdziwe!
Skusicie się?

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...