Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach. [Joseph Fohat] ... Dziękuję, że Jesteś ❤

czwartek, 7 listopada 2019

ZAPOWIEDŹ: "Czekałam na ciebie" &"Zaufaj mi jeszcze raz" Magdalena Krauze

Moi Drodzy,
Jakiś czas temu pojawiła się w księgarniach wyjątkowa seria:  "Czekałam na ciebie" &"Zaufaj mi jeszcze raz" Magdaleny Krauze.
Paulina jest dwudziestoośmioletnią zatwardziałą singielką z żelaznymi zasadami. Pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet, gdzie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Otoczona kochającymi i wspierającymi ją rodzicami oraz wieloletnią przyjaciółką Malwiną, z którą łączą ją siostrzane relacje, wiedzie szczęśliwe życie. Pewnego dnia Paulina dowiaduje się, że będzie miała nowego szefa. Jakież jest jej zaskoczenie, gdy w drzwiach biura pojawia się przystojny gość, w którym kobieta rozpoznaje swoją skrytą młodzieńczą miłość.
Pełen namiętności, zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków powieściowy cykl znanej blogerki książkowej.Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie doświadczyło. 
Czy pobyt z dala od Igora pozwoli Paulinie spojrzeć na świat z innej perspektywy? Czy może pozwoli jej na to nieoczekiwana przyjaźń z Adamem?

Moc legendarnego Młynka Miłości sprawia, że prawdziwe uczucie zostaje odwzajemnione. Kogo dotknie czar karpackiego młynka i czyje serce zabije szybciej? Niebawem zapodam swoją krótką opinię, ale już teraz zdradzę, że jestem zachwycona tą serią. Zachęcam Was do nabycia całego pakietu.

23 komentarze:

 1. Mam przyjemność patronować tej książce i również wszystkim ją bardzo serdecznie polecam, bo jest naprawdę świetna. Zresztą podobnie, jak jej poprzedniczki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jak nie lubię serii i bronię się przed nimi nogami i rękami, tak te książki chyba bym przeczytała. I opis i okładka i opinie zachęcają do tego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej serii wiele dobrego, ale jeszcze nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę poznać obie książki autorki 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ta seria mogłaby mnie wciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję autorce nowej książki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dziś dodałam krótką recenzję na temat drugiego tomu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam pierwszą część, którą bardzo dobrze wspominam. Niebawem zamierzam przeczytać drugą.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem ją sobie odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po książki chętnie sięgnę. Tylko trochę już mnie denerwuje motyw okładkowy z kubkami/filiżankami. Co spojrzę, to co któraś z wydawanych książek ma właśnie taką obwolutę ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. Już jestem po pierwszej części - czekam właśnie na tą drugą. Szatę graficzną mają naprawdę miłą dla oka!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Magdalena Krauze stworzyła romantyczną i pełną zaskakujących sytuacji serię, którą czyta się z ogromną przyjemnością. Oba tytuły to idealna propozycja na długie, jesienne wieczory, które ma się ochotę spędzić z wciągającą lekturą. Polecamy właśnie na takie momenty! :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...