Szczęście przychodzi wtedy, gdy przestajesz narzekać na problemy, które masz i zaczynasz doceniać to jak wiele innych problemów masz za sobą ❤

czwartek, 7 listopada 2019

ZAPOWIEDŹ: "Czekałam na ciebie" &"Zaufaj mi jeszcze raz" Magdalena Krauze

Moi Drodzy,
Jakiś czas temu pojawiła się w księgarniach wyjątkowa seria:  "Czekałam na ciebie" &"Zaufaj mi jeszcze raz" Magdaleny Krauze.
Paulina jest dwudziestoośmioletnią zatwardziałą singielką z żelaznymi zasadami. Pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet, gdzie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Otoczona kochającymi i wspierającymi ją rodzicami oraz wieloletnią przyjaciółką Malwiną, z którą łączą ją siostrzane relacje, wiedzie szczęśliwe życie. Pewnego dnia Paulina dowiaduje się, że będzie miała nowego szefa. Jakież jest jej zaskoczenie, gdy w drzwiach biura pojawia się przystojny gość, w którym kobieta rozpoznaje swoją skrytą młodzieńczą miłość.
Pełen namiętności, zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków powieściowy cykl znanej blogerki książkowej.Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie doświadczyło. 
Czy pobyt z dala od Igora pozwoli Paulinie spojrzeć na świat z innej perspektywy? Czy może pozwoli jej na to nieoczekiwana przyjaźń z Adamem?

Moc legendarnego Młynka Miłości sprawia, że prawdziwe uczucie zostaje odwzajemnione. Kogo dotknie czar karpackiego młynka i czyje serce zabije szybciej? Niebawem zapodam swoją krótką opinię, ale już teraz zdradzę, że jestem zachwycona tą serią. Zachęcam Was do nabycia całego pakietu.

27 komentarzy:

 1. Mam przyjemność patronować tej książce i również wszystkim ją bardzo serdecznie polecam, bo jest naprawdę świetna. Zresztą podobnie, jak jej poprzedniczki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jak nie lubię serii i bronię się przed nimi nogami i rękami, tak te książki chyba bym przeczytała. I opis i okładka i opinie zachęcają do tego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej serii wiele dobrego, ale jeszcze nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę poznać obie książki autorki 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ta seria mogłaby mnie wciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję autorce nowej książki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dziś dodałam krótką recenzję na temat drugiego tomu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam pierwszą część, którą bardzo dobrze wspominam. Niebawem zamierzam przeczytać drugą.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem ją sobie odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po książki chętnie sięgnę. Tylko trochę już mnie denerwuje motyw okładkowy z kubkami/filiżankami. Co spojrzę, to co któraś z wydawanych książek ma właśnie taką obwolutę ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. Już jestem po pierwszej części - czekam właśnie na tą drugą. Szatę graficzną mają naprawdę miłą dla oka!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Magdalena Krauze stworzyła romantyczną i pełną zaskakujących sytuacji serię, którą czyta się z ogromną przyjemnością. Oba tytuły to idealna propozycja na długie, jesienne wieczory, które ma się ochotę spędzić z wciągającą lekturą. Polecamy właśnie na takie momenty! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Very interesting blog. Alot of blogs I see these days don't really provide anything that I'm interested in, but I'm most definately interested in this one. Just thought that I would post and let you know

  Agen Idn Poker Terpercaya

  OdpowiedzUsuń
 14. Agen BandarQQ Situs DominoQQ Poker QQ Online BandarQ288

  BandarQ288 merupakan agen bandarqq online, pokerqq, dominoqq dan situs qq terbaik pilihan para professional di indonesia pada saat ini, dan kebetulan merupakan salah satu situs bandarq poker qq online yang ternama dan terbesar. BandarQ288 juga memiliki tampilan dan design halaman utama yang memanjakan mata. Bagi para bettor, bisa menikmati semua taruhan kartu yang tersedia di situs kami tanpa ribet. Kualitas server terbaik sudah dihadirkan untuk para calon pemain dan memiliki sertifikasi gambling international di negara singapura. Untuk saat ini server yang kami pergunakan adalah pkv games atau pokerv, server ini dipilih karena memang mempunyai performa dan kualitas yang sangat baik. Selain itu pihak BandarQ288 juga melakukan upgrade server setiap tahunnya, demi menampung ribuan player online yang setiap hari makin bertambah. Hal ini pun menjadi salah satu kewajiban, agar setiap member mendapatkan keamanan dan kenyamanan dalam bermain.
  agen bola

  Poker online
  Poker Uang Asli


  Prediksi Bola
  Jadwal Bola
  Agen Bola  dominoqq
  bandarqq
  poker qq online
  pkv games

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...