Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

czwartek, 1 września 2011

WYNIKI Mini Konkursiku

Bardzo wszystkim dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Nie spodziewałam się nawet, że aż tyle będzie chętnych na audiobooka. Postanowiłam więc oprócz nagrody głównej w postaci ,,Żniwa gniewu'', dać również nagrodę pocieszenia w postaci audiobooka "Gaumardżos. Opowieści z Gruzji" . 

Losowanie odbyło się w sposób tradycyjny, zaś magiczna rączka mojego dziecka wybierała szczęśliwców. Niestety jak to z dwulatkiem bywa, nie dało rady na spokojnie zrobić zdjęcia, dlatego musicie uwierzyć na słowo iż pierwsza karteczka była z imieniem : Ewa i to właśnie ona otrzymuje ,,Żniwo gniewu''.
Druga karteczka była natomiast z napisem : http://pisanyinaczej.blogspot.com/ , tak więc otrzymuje "Gaumardżos. Opowieści z Gruzji".

Z góry przepraszam za jakoś zdjęć i GRATULUJE WYRÓŻNIONYM. 

Swoje dane adresowe proszę przesłać na maila : krysia2304@buziaczek.pl


24 komentarze:

 1. No nieee, nie wierzę! Znów szczęście! Hurra! :) Strasznie się cieszę. :) Bardzo chciałam przeczytać tę książkę, więc dla odmiany będę miała możliwość wysłuchania jej. :):*

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę znowu wygrałem? Wow...ale ja mam szczęście. Chyba dzisiaj zagram w lotto...Już wysyłam adres i serdecznie dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulacje! Ale z Was szczęściarze!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcom! :) Oby więcej takich konkursów, bo ten akurat przegapiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranym, super sprawa :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ewa to ostatnio niezła szczęściara :D!
  Gratulacje dla zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...