Nieważne, co ci się przytrafia, ważne, jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty – ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię.❤ Regina Brett

wtorek, 20 sierpnia 2019

ZAPOWIEDŹ: Deszczowe sny [antologia] # PATRONAT MEDIALNY

Moi Drodzy,
26 września pojawi się w księgarniach antologia zatytułowana ,,Deszczowe sny''.
Wyrusz z nami do krainy snów nie zawsze spokojnych, gdzie deszcz spada niekoniecznie z nieba. Jeśli masz wystarczająco wiele odwagi, przekonaj się, o czym może śnić czarownica, dlaczego demony nie miewają snów i jak czasem romans ze słodkiego, sennego marzenia staje się koszmarnym dramatem.

"Deszczowe sny" to zbiór opowiadań różnych gatunkowo. Mrożące krew w żyłach opowieści na pograniczu jawy i snu, namiętne pocałunki przy akompaniamencie szumu lejącej się z nieba wody, obezwładniający strach, szybsze bicie serca i sny, które w deszczową noc nie są tylko fantazją umysłu, lecz… rzeczywistością.

Daj się porwać zapierającej dech w piersiach przygodzie, gdzieś na granicy realizmu i iluzji. Gwarantujemy, że będzie deszczowo i tajemniczo, odrobinę fantastycznie, romantycznie, wesoło, a miejscami przerażająco. Ale nie bój się. To tylko sen…
Ruszyła także przedsprzedaż autorska antologii "Deszczowe sny". Trwać będzie do czwartku włącznie. Książkę można zakupić na stronach autorek z dedykacją bądź autografem:
 Latarnik 2.0

Oprócz tego uruchomiona została również przedsprzedaż na stronie empiku, tam egzemplarz kosztuje 25,99zł 
Zachęcam do zakupu. Naprawdę warto 👍Skusicie się? Od siebie dodam, że dochód ze sprzedaży książki został przeznaczony na cel charytatywny – stowarzyszenie My 3 Koty i Psy.

12 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...