Nieważne, co ci się przytrafia, ważne, jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty – ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię.❤ Regina Brett

czwartek, 1 sierpnia 2019

ZAPOWIEDŹ: "Breaking rules. Gra rozpoczęta" Samanta Louis

Moi Drodzy,
2 września pojawi się w księgarniach powieść zatytułowana "Breaking rules. Gra rozpoczęta" Samanty Louis.
Andrea Wilson nigdy nie przypuszczała, że stanie się bohaterką swojej książki, a jej poukładane życie rozsypie się jak domek z kart. Zdradzona przez wieloletniego partnera i ojca swojej córki, przez długi czas stawała na nogi, by znowu być tym, kim była kiedyś: pewną siebie kobietą z marzeniami. Jednak złamanego serca nie da się tak łatwo skleić, do tego potrzebna jest nowa miłość, której Andrea unika jak ognia.

Aaron, przystojniak z włoskimi korzeniami i szanowany deweloper, po powrocie do Chicago zamierzał skupić się na przejęciu firmy i nie wchodzić w żadne dłuższe relacje z kobietami. Jednakże życie bywa nieprzewidywalne. Wystarczy jedno spojrzenie w piwne oczy atrakcyjnej brunetki, by priorytety i pragnienia Aarona zamieniły się miejscami.

Kiedy się spotykają oboje czują seksualne napięcie, którego nie da się zignorować. Atmosfera gęstnieje, pragnienie się zaostrza i bum! Lądują w łóżku, stosując zasadę: nie proś o więcej i nie oczekuj przyszłości. Andrea zgadza się na warunki, jakie stawia jej Aaron. Lecz szybko zdaje sobie sprawę, że wbrew przyjętym zasadom chce go więcej.

Zasady zostają złamane, napięcie rośnie, niepewność wypełnia każdą myśl. Demony przeszłości zostają uwolnione i pragną jednego: Aarona.

PRZEDSPRZEDAŻ!

Od dzisiaj do 07.08. 2019 (włącznie) Autorka zbiera zamówienia na egzemplarze książki z dedykacją oraz autografem (wedle życzenia).

Jest to jedyna możliwość nabycia książki bezpośrednio od Autorki. Po 7 sierpnia, nabycie egzemplarza z dedykacją oraz autografem nie będzie możliwe.


Koszt: 26 zł książka + 12.50 zł wysyłka = 38,50 zł 


Zdecydowanych czytelników proszę o wiadomość na priv na FP Autorki:
Skusicie się?

18 komentarzy:

 1. Być może się skuszę :) może być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do premiery jeszcze trochę czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bliżej premiery podzielę się swoimi wrażeniami z tej lektury.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Recenzje będzie najprawdopodobniej w okolicach premiery.

   Usuń
 5. Słyszałam troszkę już o niej💞

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się ciekawie :D
  pozdrawiam, Pola.
  www.czytamytu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...