Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 7 stycznia 2020

ZAPOWIEDŹ: ''Nierozłączni''. Między nami miłość. Tom 3 - Katarzyna Mak # PATRONAT MEDIALNY

Moi Drodzy,
21 stycznia pojawi się w księgarniach ''Nierozłączni. Między nami miłość. Tom 3'' Katarzyny Mak.
Zapytani o definicję miłości często odpowiadamy, że to najpiękniejsze i najbardziej niewiarygodne uczucie, które bez naszego przyzwolenia może zawładnąć naszym sercem. Trzeba jednak pamiętać, że nie wiążą się z tym tylko uniesienia na miarę Mount Everestu czy same przyjemności… Miłość, która połączyła Antka i Mię, zachwyca niczym ukwiecona łąka latem. Jednak uczucie tych dwojga zupełnie jak płatki polnych kwiatów może mieć również krótki termin ważności. Kiedy tylko pojawiają się pierwsze problemy, pozornie silne i niezachwiane fundamenty nagle mogą runąć jak domek z kart. Mia po raz kolejny zmierzy się z własnymi słabościami, próbując poradzić sobie z rozczarowaniem, kłamstwem, a w efekcie złamanym sercem. Czy wybaczy zdradę i niedomówienia, które z dnia na dzień spadną na jej wątłe ramiona, nie pozostawiając cienia nadziei na lepsze jutro? Antek znów zostanie wystawiony na próbę i tym razem wszystko wskazuje na to, że nie będzie w stanie udźwignąć nadmiaru emocji, które nim zawładną. Czy zdoła wybaczyć ukochanej kobiecie to jedno zdanie, którego nie spodziewał się usłyszeć z jej ust: „Już cię nie kocham”? Para znana z dwóch poprzednich części cyklu Między nami miłość (Niepokorna i Nieuchwytny) będzie musiała udowodnić, że rzeczywiście są… nierozłączni i nie umieją bez siebie żyć. Czy nie wyrzekną się miłości w imię urażonej dumy, braku zaufania lub miłosnego zawodu, który być może okaże się podłą intrygą? Czy Mia zdoła wybaczyć Antkowi jego chwile słabości, a on zapomni jej brak wiary, który w istocie doprowadził do rozpadu ich związku? Czy znajdą lekarstwo na małżeńskie problemy i uda im się uratować niepowtarzalny związek, który z takim zaangażowaniem budowali?


Skusicie się?

17 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze poprzednich tomów. Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem w podobnej sytuacji, jak Wiola. Również gratuluję serdecznie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze okazji czytać poprzednich tomów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zapadła mi ta seria jakoś bardzo w pamięci. Też nie miałam okazji jej czytać.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Nie czytałam poprzednich części.
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak pisał Janusz Korczak wychowanie wiąże się z przebaczaniem - mam wrażenie, że w miłości jest dokładnie tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam poprzednich tomów. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę dokupić drugi i trzeci tom. Lubię takie powieści. Super patronat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Też tego nie znam, ale może w końcu poznam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wciąż pamiętam mój ból małżeństwa, kiedy mój mąż mnie opuścił, Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE przywróciła mi kochanka w zaledwie 2 dni, chcę tylko podziękować Wam za zaklęcie i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jeśli masz problemy małżeńskie, spróbuj skontaktować się z TEMPLE AGBAZARA: ( agbazara@gmail. com ) Lub WhatsApp mu na: ( +2348104102662 )

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...