"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 15 stycznia 2020

Poza granicą szaleństwa - Wojciech Kulawski [ZAPOWIEDŹ]

Moi Drodzy,
19 grudnia pojawił się w księgarniach kryminał ''Poza granicą szaleństwa'' - Wojciecha Kulawskiego.  Ja jestem w trakcie lektury tej książki i muszę przyznać, że jak na razie jest szalenie intrygująco.  Zobaczymy, jak będzie dalej 😉
Policjanci warszawskiej dochodzeniówki odnajdują ciało Grzegorza Rosy. Wszystko wskazuje na wypadek aż do momentu, kiedy patolog sądowy odkrywa dziwne nacięcie na narządach płciowych zmarłego. Jakiś czas później pod kołami tramwaju ginie tancerka, przy której policja znajduje posążek boga Min utożsamianego przez starożytnych z płodnością. 

Poszukując tropów mordercy policjanci kryminalni, pod przywództwem nowego prokuratora Franciszka Dylika, sięgają do archiwum X, aby przyjrzeć się sprawom sprzed lat. 

Jaki związek ze śledztwem będzie miało odkrycie tajemnicy aspirant Marzeny Gibały, którą funkcjonariuszka ukrywała skrzętnie przed światem? I przede wszystkim jaką rolę odegra w całej sprawie były prokurator Marian Suski, który w poszukiwaniu zemsty na swoim największym wrogu, wyruszy w podróż najpierw do Paryża, a potem aż do Egiptu?

Prawda okaże się tak przerażająca, że nie stworzyłby jej w swoim umyśle nawet
szaleniec.


.

Zaciekawił Was ten kryminał?

15 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawie zapowiadająca się książka, więc będę miała ją na oku. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie na dniach zabieram się za tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko! Po obejrzeniu trailera teraz za nic w świecie nie zejdę do piwnicy po zmroku 😲 Intrygującej dalszej lektury 😁

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, że mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię kryminały, więc na pewno przeczytam :)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla kochających kryminały, ciekawa powieść.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...