Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

piątek, 18 czerwca 2021

PRZEDSPRZEDAŻ: Meksykańska hekatomba - Wojciech Kulawski

Moi Drodzy,

Ruszyła przedsprzedaż powieści ''Meksykańska hekatomba'' Wojciecha Kulawskiego. Gorąco zachęcam do zamawiania i czytania. Satysfakcja gwarantowana! 

Dziesięciometrowej średnicy meteoryt uderza w kompleks wypoczynkowy niedaleko meksykańskiego miasta Ciudad Juarez, gdzie na wakacjach przebywa słynny archeolog Tim Mayer. W promieniu kilku kilometrów od katastrofy uszkodzeniu ulegają wszystkie urządzenia elektryczne. W tym samym czasie z podziemnej bazy wojskowej, gdzie prowadzone są podejrzane eksperymenty na dzieciach, ucieka cudowny chłopiec Jan Matjas oraz jego opiekun Juan Barker. Wojsko i siły rządowe Meksyku szczelnym kordonem otaczają miejsce upadku meteorytu, a jego ofiary obejmują kwarantanną. Do całego galimatiasu dołączają jeszcze dwa konkurujące ze sobą gangi handlarzy narkotyków oraz agenci CIA, którzy za wszelką cenę pragną zdobyć kosmiczny kamień. Rozpoczyna się wyścig z czasem i walka o przetrwanie.

A największą tajemnicą pozostaje pytanie, dlaczego dwadzieścia pięć lat temu dokładnie w to samo miejsce uderzył identyczny meteoryt?

Nieprawdopodobny rollercoaster akcji, przygody, tajemnicy, emocji i sensacji. A rozwiązania zagadki nie wymyśliłby sam mistrz suspensu Alfred Hitchcock.

Skusicie się na powyższy tytuł?

11 komentarzy:

 1. Już robiłam książkoww zakupy w tym miesiącu, ale warto wiedzieć i przedsprzedaży.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam zamiar sięgnąć po tą książkę, ale w trochę dalszej perspektywie czasowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt - brzmi ciekawie. Kiedyś chciałem zostać archeologiem, więc - nie wykluczam, że sięgnę. Pozdrawiam po aktywnym dniu - 57 minut na zewnątrz - sprzątanie , lekarz, lektury, zakupy i lektury ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto kupić! Gorąco polecam "Meksykańską hekatombę".

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł ciekawy, ale na razie nie mam w planach tej książki 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno to interesująca powieść.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się interesująco, dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie lubię takich sensacyjnych, nierealistycznych powieści, więc na pewno tym razem spasuję.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...