Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 10 czerwca 2021

KONKURS - poznaj mnie lepiej: M. F. Mosquito


M. F. Mosquito urodziła się we wrześniu 1989 roku na Kaszubach, gdzie do dziś mieszka wraz z mężem i dziećmi. Zawodowo związana jest z edukacją najmłodszych, która stanowi jej pasję. Uwielbia również wędrówki po górach. Od lat zakochana w literaturze kryminalnej i erotycznej debiutuje serią „Oblicza miłości”.

Dziś macie okazję poznać bliżej M. F. Mosquito. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2).  Spośród wszystkich pytań autorka wybierze 15, na które odpowie w osobnym poście w formie wywiadu.

   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ''Przekonaj mnie''.

 Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Amare
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) pani M. F. Mosquito na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 10 czerwca 2021 roku do 15 czerwca 2021 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 22 czerwca 2021 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści 
''Przekonaj mnie. Oblicza miłości. Tom 1'' - M. F. MOSQUITO.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

20 komentarzy:

 1. 1. Co odczuwa Pani po skończeniu książki? Ulgę, dumę, a może chwilę zwątpienia?
  2. Gdyby mogła się Pani przenieść w inne miejsce na świecie, gdzie by to było i dlatego właśnie tam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs kończy się w moje urodziny więc trzymam kciuki 💜

   Usuń
 2. 1. Gdyby zostały Pani tylko 24 godziny życia i mogłaby Pani w tym czasie robić wszystko oraz mieć wszystko, co by Pani wybrała? Jak wyglądałby ten dzień?

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie. Ja nie biorę - jak wiesz nie mieszczę się z papierowymi książkami w mieszkaniu. Pozdrawiam Cyrysiu po sześciu godzinach spędzonych w mieście, w którym studiowałem historię. A tak a propos - warto wyjść na zewnątrz / pole / dwór / balkon z przyciemnianą szybką i zobaczyć nadgryzione Słońce. Mamy Nów i zaćmienie. Zaczytania :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co by Pani zrobiła, gdyby wygrała milion złotych?

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Czym dla Pani jest SŁOWO?
  2. Czy jest jakiś temat w erotyce, którego Pani nie poruszy w swoich ksiązach? Jeśli tak, to dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Co najbardziej podoba się Pani na Kaszubach i czy wykorzystuje Pani piękno przyrody w literaturze?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakiej rady związanej z pisaniem udzieliłaby Pani samej sobie na przyszłość po napisaniu debiutanckiej książki?

  Zdradzi nam Pani co sprawioło najwiekszy problem w czasie pisania swej książki?
  Pozdrawiam
  Kinga Grabowska
  kinga06@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzień dobry
  1. Czy kończąc pisać książkę odczuwa Pani pustkę, czy czuje, że coś Pani zabrano czy jest może wręcz przeciwnie i nie ma Pani oporów przed "oddaniem" książki czytelnikom?
  2. Wielu pisarzy skarży się na brak czasu na czytanie książek. Czy znajduje Pani czas na czytanie dla przyjemności i interesuje się dokonaniami "konkurencji" jeśli chodzi o gatunek, który Pani tworzy?
  Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Czarnogórska

  OdpowiedzUsuń
 10. 1Czy napisała/ napisze Pani kiedyś książkę w języku kaszubskim ?
  2 Książka, której bym nigdy nie przeczytała bądź sama nie napisała to.....

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Powieści o ognistej miłości przesycone są uczuciami i emocjami. Dla mnie muzyka jest również językiem emocji. Czy podczas pisania książki towarzyszyła Pani jakaś konkretna muzyka, która mogłaby nas wprowadzić jeszcze głębiej w nastrój książki?
  2. Seks wciąż jest niestety mocnym tabu w Polsce. Czy w związku z tą postawą napotkała się Pani z negatywnym odbiorem pomysłu na powieść?

  Pozdrawiam serdecznie Tayen
  tayen@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Dlaczego zdecydowała się Pani akurat pisać ten gatunek??
  2. Jaką najbardziej odważną rzecz Pani zrobiła, albo chciałaby zrobić??

  OdpowiedzUsuń
 13. 1) Aleksandra usilnie poszukiwała wyjścia z opresji i z pomocą przybył jej przystojny barman, a Pani woli samodzielnie ratować się z opresji, czy raczej polegać na płci przeciwnej?
  2) Internet pełen jest złotych myśli i cytatów na temat książek i czytania, a jaka jest Pani złota myśl dotycząca czytelnictwa?

  OdpowiedzUsuń
 14. 1.Czy jest osoba, przedmiot, rzecz, słowa, gesty lub coś innego- co potrafiłoby Panią przekonać do czegoś niemożliwego, do czegoś co nie jest w Pani stylu, do czegoś, co według Pani zdania jest niewykonania?

  2.Czy istnieją jakieś Kaszubskie legendy,zwyczaje,tradycje,obyczaje,które Pani umieściła w powieści ub ma zamiar umieścić w następnych powieściach?


  Z góry bardzo dziękuję za przemyślenie moich pytań oraz ewentualne odpowiedzi na nie😘

  Bardzo dziękujemy za konkurs oraz ufundowanie nagrody😘

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...