Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 11 stycznia 2022

ZAPOWIEDŹ: Za zielonymi drzwiami - Kamila Majewska

Moi Drodzy,

Już 26 stycznia 2022 premiera debiutanckiej powieści KAMILI MAJEWSKIEJ ,,ZA ZIELONYMI DRZWIAMI''. Serdeczne zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową historią, pełną oryginalnych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Bogactwo, kariera, wielkie miasto i wygodne życie – czy może cicha prowincja, gdzie życie toczy się wolniej?

Ania, szefowa działu reklamy w dużej firmie, dowiaduje się o spadku, który pozostawił jej szef i przyjaciel, Kazimierz. Bohaterka ma wybór: przejęcie ważnego stanowiska i udziałów w firmie albo odziedziczenie tajemniczego gospodarstwa. Anna musi podjąć trudną dla siebie decyzję. Do tej pory stawiała na karierę, a sama myśl o mieszkaniu na wsi przyprawiała ją o mdłości.

Ale może warto sprawdzić, co kryje się za zielonymi drzwiami domu, który miałaby odziedziczyć?

Czy Anna odważy się postawić wszystko na jedną kartę i rozpocznie nowe życie, z dala od personalnych rozgrywek korporacji, w której czuła się tak dobrze? Czy posłucha rad mężczyzny, z którym ma romans – może raczej podejmie wyzwanie, jakie rzuca jej los i odważy się przejąć odrestaurowaną stodołę, mały domek, stajnię i dużą połać ziemi?

A może za zielonymi drzwiami kryje się coś jeszcze?

„Za zielonymi drzwiami” Kamili Majewskiej to pełna oryginalnych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść o trudnych wyborach i życiowych rozterkach.


Skusicie się?

16 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa zapowiedź. Czekam na Twoją recenzję tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi nawet-nawet. I ładna okładka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam jeszcze o tej książce :) A tym bardziej o autorce :) Dla mnie to totalna nowość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja bym chciała taki spadek, nie miałabym takich dylematów jak bohaterka 😁 Fajna zapowiedź, jestem ciekawa, co kryje się za zielonymi drzwiami 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi zachęcająco Cyrysiu, na uwadze będę miał. Pozdrawiam serdecznie, zwariowany dzień miałem :-). Takowe książki od czasu do czasu czytuję, myślę, że jeśli będzie w bibliotece, to z przyjemnością sięgnę :-). Pozdrawiam :-) PS. Też jestem ciekaw co jest za zielonymi drzwiami :-) .

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa zapowiedź. Chętnie przeczytam recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się na intrygujący debiut literacki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. muszę podumać czy moje klimaty:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Skoro są nieoczekiwane zwroty akcji to chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...