"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

środa, 23 lutego 2022

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Iwona Feldmann

Iwona Feldmann: Z wykształcenia politolog. Życie zawodowe związała z polskim przemysłem ciężkim i dzięki temu dosyć dokładnie poznała różne rejony Polski. Na co dzień mężatka, matka dwójki dzieci i miłośniczka powieści fantasy. Przygodę z pisaniem zaczynała już w szkole średniej, pisząc dla koleżanek z klasy i do gazetki szkolnej. Mania pisania pozostała w niej do dzisiaj. Kocha podróże i odkrywanie najbardziej wysuniętych krańców Europy. Ciepła, przyjazna i pogodna. Uwielbia przebywać wśród ludzi, obserwować ich i rozmawiać z nimi. Czasami jest gadułą, ale jeszcze bardziej lubi słuchać cudzych historii. Marzy o napisaniu serii książek o Polkach na różnych krańcach świata.


 Dziś macie okazję poznać bliżej panią Iwonę Feldmann. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Na wszystkie pytania autorka odpowie w formie wywiadu w osobnym poście.


   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ,,Vigo. Mroczne serce''.


  Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest Iwona Feldmann.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) Iwonie Feldmann na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 23 lutego 2020 roku do 27 lutego 2020 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 7 marca 2020 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści ,,Vigo.Mroczne serce'' Iwony Feldmann.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

22 komentarze:

 1. Czekam na wywiad Cyrysiu. Pozdrawiam po owocnej wizycie w bibliotece, na południu kraju wichury deszcz :-) . I jak Agnieszka - jestem ciekaw wywiadu. U mnie dziś nowa recenzja będzie, zapraszam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry. Jeśli miałaby Pani możliwość spędzenia całego z dnia z dowolnym celebrytą światowym: aktorem, piosenkarzem, pisarzem to kto by to był? I dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 3. Your website is fantastic. The colors and theme are fantastic.
  Are you the one who created this website? Please respond as soon as possible because I'd like to start working on my project.
  I'm starting my blog and I'm curious as to where you got this from or what theme you're using.
  Thank you very much!
  ableton live crack
  autocad crack
  avast secureline vpn crack
  freedom apk crack

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Z wykształcenia jest Pani politologiem więc zapytam co myśli Pani o języku jakim posługują się polscy politycy i ogólnie o przemianach jakie zaszły w języku polskim ?
  2. Podobno marzy Pani o napisaniu serii książek o Polkach na różnych krańcach świata. Co to była by za seria i gdzie najdalej chciałaby się Pani wybrać, aby zdobyć materiały do napisania powieści ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy chciałaby Pani zamienić się na jeden dzień z bohaterką swojej książki. Jeśli tak/nie, to dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Czy chciałaby Pani ujrzeć ekranizację swojej powieści i kogo ewentualnie obsadziłaby Pani w głownych rolach??
  2. Najpierw książka, czy film i dlaczego??

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry.
  Gratuluję autorce kolejnej wydanej książki. Jak zobaczyłam tytuł, od razu skojarzył mi się Viggo Mortensen i jego niesamowita rola w trylogii "Władca Pierścieni". I moje pytanie jest z tym związane:
  1. Czy ten aktor lub jego filmowe wcielenia miały wpływ na powstanie tytułowego bohatera Pani ksiażki?
  2. "Mistrz i Małgorzata" czy "Wywiad z wampirem"? Którą książkę by Pani wybrała na samotny wieczór i dlaczego?
  Dziękuję
  Ewelina Sopińska

  OdpowiedzUsuń
 8. Daria723
  1. Jeśli byś miała okazję napisać z kimś duet kto by to był i dlaczego?
  2. Gdybyś mogła przenieść się w jakiejkolwiek miejsce na świecie gdzie by to było? Uwielbiam podróżować i bardzo ciekawi mnie to pytanie

  OdpowiedzUsuń
 9. Czym się Pani inspirowała przy pisaniu książki?

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę powodzenia w konkursie :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę że szykuje sie ciekawy materiał do czytania. Powodzenia w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Kiedy można się spodziewać powieści fantasy Pani autorstwa?
  2.Czy uważa Pani że na książkach powinno być oznaczenie wieku czytelników tak jak to jest np na filmach. Czy ksiązki mogą zaszkodzić jeśli jest na nie za wcześnie?

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...