Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 12 grudnia 2017

ZAPOWIEDŹ: ''Zakazany układ'' K. N. Haner - pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Zakazany układ'' K.N.Haner.
Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa – Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa – Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.
 
  PREMIERA 14 lutego 💖💖💖Skusicie się? EMOCJE GWARANTOWANE! 👌

14 komentarzy:

 1. Zapowiada się naprawdę intrygująco. Gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) I to na walentynki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wątpię, że emocje gwarantowane :D Z przyjemnością sięgnę po książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli emocje są gwarantowane to nie odmówię na pewno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję, że to będzie intrygująca książka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze wszędzie pełno tej książki. Ja osobiście nie mam kompletnie na nią ochoty, ale im więcej osób chwali tym bardziej się waham ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gorąca premiera na Walentynki :)
  Właśnie czytam Błędne siostry z twojego polecenia i mocno mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie odebrałam ksiązkę z konkursu Mikołajkowego #2 :) Dziękuję jeszcze raz :* Prezent na 13.12 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje, ta seria mafijna jest kusząca ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...