Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

wtorek, 12 grudnia 2017

ZAPOWIEDŹ: ''Zakazany układ'' K. N. Haner - pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Zakazany układ'' K.N.Haner.
Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa – Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa – Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.
 
  PREMIERA 14 lutego 💖💖💖Skusicie się? EMOCJE GWARANTOWANE! 👌

14 komentarzy:

 1. Zapowiada się naprawdę intrygująco. Gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) I to na walentynki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wątpię, że emocje gwarantowane :D Z przyjemnością sięgnę po książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli emocje są gwarantowane to nie odmówię na pewno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję, że to będzie intrygująca książka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze wszędzie pełno tej książki. Ja osobiście nie mam kompletnie na nią ochoty, ale im więcej osób chwali tym bardziej się waham ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gorąca premiera na Walentynki :)
  Właśnie czytam Błędne siostry z twojego polecenia i mocno mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie odebrałam ksiązkę z konkursu Mikołajkowego #2 :) Dziękuję jeszcze raz :* Prezent na 13.12 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje, ta seria mafijna jest kusząca ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...