Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. [Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza] ❤

piątek, 26 kwietnia 2019

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Kamila Cudnik

Kamila Cudnik mieszka pod Toruniem w domu z ogrodem. Ma męża, dwóch dorosłych synów, trzy psy i trzy koty. Lubi naturę, podróże i oczywiście czytać. Ostatnio zachwyciła się książką "Przymknięte oko opaczności" Jeremiego Przybory. Z wykształcenia jest prawnikiem, studiowała w Toruniu i tu też mieszkała od czwartego roku życia. Jest więc z tym miastem związana i jest też jego wielką fanką. Lubi historię. Jak wyjeżdża, to głównie zwiedza. Każdą wolną chwile przeznacza na czytanie lub pisanie. ''Historie miłosne'' są jej debiutem.

  Dziś macie okazję poznać bliżej Kamilę Cudnik Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Na wszystkie pytania autorka odpowie w osobnym poście, w formie wywiadu. 

   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ''Historie miłosne'' Kamili Cudnik.

  Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Zysk i S-ka.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) Kamili Cudnik na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 26 kwietnia 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 7 maja 2019 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści 
''Historie miłosne'' Kamili Cudnik.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

11 komentarzy:

 1. Wszystkim biorącym udział w konkursie życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników konkursu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Czy jest taka historia której z jakiegoś powodu by Pani nigdy w swojej książce nie opisała i dlaczego ?
  2. Jak Pani zdaniem wygląda sytuacja pisarzy w Polsce ? Jeśli uważa Pani, że nie do końca dobrze to co powinno ulec zmianie ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy w książce są moze zamieszczone momenty z życia, a moze jest opisane jakieś pani ukryte marzenie ?
  Pisanie ...kiedy narodził się pomysł ...będę pisać książki ?

  OdpowiedzUsuń
 5. czy w Historiach miłosnych Czytelniczki odnajdą toruńskie pierniki pełne afrodyzjaków? oraz inne wątki z legendarnej historii tego pięknego miasta? Okładka magnetyzuje... trzymany z największą delikatnością "dmuchawiec", przekwitnięty mniszek lekarski - był głównym bohaterem moich dziecięcych zabaw, brałyśmy go do ręki i dmuchaliśmy, aby dowiedzieć się czy w przyszłości nasz mąż będzie łysy czy nie:D Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Czym dla Pani jest SŁOWO?
  2. Gdyby Pani miała możliwość, to w jakie czasy by się Pani przeniosła?

  Pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. W zawód prawnika wpisane jest dochowywanie tajemnicy zawodowej. Ale w życiu prywatnym bywa różnie... Czy uważa Pani, że tajemnice są potrzebne w związku, w rodzinie, czy też powinno się zawsze stawiać na szczerość? 2. Przysłowie mówi, że od miłości do nienawiści jeden krok... Czy uważa pani, że z miłością i obsesją może być podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Czy pracuje Pani w swoim wyuczonym zawodzie?
  2. Jest Pani posiadaczką trzech psów i trzech kotów- jak się zachowują pod jednym dachem?

  Pozdrawiam
  Sabina

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytając opis Pani książki natrafiłam na takie zdanie: "Od miłości do zdrady, od zdrady do nowego początku." Czy Pani zdaniem jest coś co usprawiedliwia zdradę? Czy zdrada jest czarno-biała, czy jednak składa się na nią cała paleta barw?

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Mogąc zaplanować swoje życie na nowo czy coś by Pani zmieniła, czy zdecydowała się na podążanie tą samą drogą?
  2. Czy ma Pani gatunek literatury, po który sięga najchętniej, czy może jest to zależne od dnia i nastroju?

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...