Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 23 września 2019

WYNIKI KONKURSU: GRA ROZPOCZĘTA

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać ''Breaking rules. Gra rozpoczęta" Samanty Louis.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podesłaliście kilka ciekawych odpowiedzi dotyczących łamania zasad oraz kilka haseł zachęcających innych do sięgnięcia po ''Breaking rules. Gra rozpoczęta"'.

 Zdecydowałam się nagrodzić wypowiedź Sabiny, która miała odwagę podzielić się z nami kontrowersyjnym kawałkiem swojej prywatności.


Znalezione obrazy dla zapytania zdrada

Zdarzyło mi się złamać zasady moralne, by osiągnąć przyjemność. Uległam namowom mężczyźnie,który ma zobowiązania (rodzina). Znamy się od dawna i tym samym znamy swe upodobania i potrzeby seksualne. Seks nam sprawia przyjemność. Miałam pewne opory moralne żeby ulec, ale jednak silniejsza była przyjemność i satysfakcja z udanego seksu z nim. To są miłe wspomnienia. Tak naprawdę trzeba korzystać z życia, czasami świadomie łamiąc jakiekolwiek zasady. Laureatce serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

5 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...