Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 3 września 2019

Już tylko 1 dzień do premiery!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst
Moi Drodzy,
już jutro pojawi się w księgarniach pierwszy thriller KRÓLOWEJ DRAMATÓW zatytułowany ''Nieczyste więzy''. Skrajne emocje gwarantowane! 
Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać

Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.
W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…
 Kto z Was ją czytał? Kto ma w planach?

9 komentarzy:

  1. Nie czytałam jeszcze, ale może kiedyś się skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam w swoich rękach chyba dwie książki tej autorki i przyznam, że nie do końca zaiskrzyło. Z tego co czytam, to zapowiada się gorąca lektura na coraz chłodniejsze wieczory!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...