Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

wtorek, 3 września 2019

Już tylko 1 dzień do premiery!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst
Moi Drodzy,
już jutro pojawi się w księgarniach pierwszy thriller KRÓLOWEJ DRAMATÓW zatytułowany ''Nieczyste więzy''. Skrajne emocje gwarantowane! 
Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać

Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.
W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…
 Kto z Was ją czytał? Kto ma w planach?

9 komentarzy:

  1. Nie czytałam jeszcze, ale może kiedyś się skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam w swoich rękach chyba dwie książki tej autorki i przyznam, że nie do końca zaiskrzyło. Z tego co czytam, to zapowiada się gorąca lektura na coraz chłodniejsze wieczory!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...