Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

piątek, 6 września 2019

DRUGIE WYDANIE "KRYSZTAŁOWYCH SERC" AUGUSTY DOCHER

Moi Drodzy,
Już dziś, 6 września możecie dostać w księgarniach wznowione wydanie "Kryształowych serc" Augusty Docher z nową okładką, której LŚC patronuje medialnie.
Fabiana jest studentką, zarabia jako fotomodelka. Gdy dostaje intratną propozycję kilkutygodniowej sesji zdjęciowej na Ukrainie, odrzuca ją bez namysłu, gdyż nie chce sama wyjeżdżać z kraju. Nie przypuszcza jednak, że jej życie już nie zależy od niej. 

Zostaje uprowadzona i uwięziona w luksusowej posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu. Porywacz okazuje się kazachskim miliarderem, jednookim gangsterem. Dba, by dziewczynie niczego nie brakowało – niczego oprócz wolności i wiedzy dotyczącej powodów porwania i dalszych losów.

Jednak ona jest uparta i nie zamierza się poddać. Powoli, stopniowo, skrawek po skrawku, zdobywa informacje, ale nie spodziewa się, że prawda okaże się tak groźna, nierzeczywista i wstrząsająca.Skusicie się? Gorąco polecam!

10 komentarzy:

 1. Nie czytałam pierwszego wydania.
  Ta okładka jest iście wakacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna książka, którą polecam. A ta okładka jest o wiele lepsza od pierwotnej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już sama okładka zachęca i to oryginale imię bohaterki. Chyba się skuszę. Tytuł i fabuła też ciekawią. Zapraszam na nowy post.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam jedną książkę tej autorki i póki co sobie dam z nią spokój ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książkę czytałam w pierwszym wydaniu. Świetna historia 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesująca okładka, może spotkam gdzieś w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam pierwszego wydania, ale drugie na pewno przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...