Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. [Nick Vujicic] ❤

piątek, 28 lutego 2020

WYNIKI KONKURSU: ZŁE MIEJSCE 💀

MOI DRODZY,

Podaję wyniki konkursu, w którym można było wygrać ''Złe miejsce''- K.N. Haner. 

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podesłaliście kilka ciekawych historii, o których można powiedzieć, że znaleźliście się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Miałam nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy, ale ostatecznie zdecydowałam się nagrodzić poniższą wypowiedź:
Ew

Też kiedyś się znalazłam w złym miejscu o złej porze, na szczęście nie byłam sama, a z przyjaciółką.

Zawsze pod koniec wakacji (chodziłyśmy wtedy do gimnazjum), chcąc uczcić wolne, ostatniego dnia sierpnia robiłyśmy coś dziwnego i niekoniecznie normalnego. Wtedy postanowiłyśmy wykąpać się nago w jeziorze (mieszkałyśmy w mieście wręcz otoczonym jeziorami, więc było gdzie wybierać). Oczywiście, poszłyśmy głęboko w las. Zacisze, spokój, na uboczu, czyli innymi słowy: ludzi brak. Kiedy się już wykąpałyśmy i zaczęłyśmy się zbierać do powrotu, zza krzaków wyskoczył na nas goły, stary facet. Stanął w miejscu, uśmiechnął się (do tej pory pamiętam jego krzywy uśmiech) i się zapytał, czy chcemy popatrzeć i czy chcemy dotknąć. Byłyśmy przerażone, ale kiedy zaczął się zbliżać, puściłyśmy się biegiem przed siebie. Gonił nas przez połowę drogi, aż na szczęście wpadłyśmy na jakąś rodzinę.
Fot. ze strony: klik

I już nigdy więcej z przyjaciółką nie "czciłyśmy" ostatniego dnia lata. A przynajmniej nie w taki sposób na odludziu i w lesie. :)Laureatce serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy wraz z danymi do wysyłki nagrody.

15 komentarzy:

 1. Współczuję. A wygranym gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju co za historia;/ przynajmniej gratuluje wygranej!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuję przykrego i niebezpiecznego spotkania. Gratuluję także wygranej.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Niefajna przygoda ale wygrana się należy. Hehe aż mi się przypomniała moja, jak z chłopakiem kąpałam się nago w rzecze a tu nagle spływ kajakowy zmierza w naszą stronę :D Bywają przypały jak się ma szalone pomysły ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Trochę przerażająca ta historia, więc dobrze, że nic się nie stało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dreszczyk emocji gwarantowany.
  Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, dziękuję, nie spodziewałam się wygranej. :) A historia, cóż, faktycznie przerażająca, ale na szczęście nic się nie stało. I z tego, co wiem, facet jakiś czas później został złapany i poszedł siedzieć. :)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...