"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 25 kwietnia 2021

KONKURS: GANGSTERSKA GRA 😎

 Moi Drodzy,

Przychodzę do Was z konkursem, w którym można wygrać książkę ''GANGSTERSKA GRA'' Dominiki Smoleń. 

Zadanie konkursowe (z przymrużeniem oka):

Zabaw się w gangstera i napisz, którą książkę Twoim zdaniem należy wziąć na celownik i dlaczego?
 (Powody mogą być różne – bo jest m.in. świetna, beznadziejna, kontrowersyjna lub nietypowa)


Jedna osoba, która najbardziej zaintryguje mnie swoją odpowiedzią otrzyma nagrodę.
_________

Będzie mi miło, jeśli:
- zostaniesz obserwatorem mojego bloga 
- udostępnisz informacje o moim konkursie

Do dzieła!!! Naprawdę warto!


   Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo: Was Pos.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie, 
4. Konkurs trwa od 25 kwietnia 2021 roku do 30 kwietnia 2021 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 2 maja 2021 roku w osobnym poście.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści ''Gangsterska gra'' Dominiki Smoleń.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. 
 Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne upowszechnianie, publikację prac w dowolnej formie (wraz z danymi osobowymi autorów).

19 komentarzy:

 1. Życzę wszystkim powodzenia. Ja teraz stawiam na e - booki. Miłej niedzieli Cyrysiu , zaczytanej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taką książką jest zapewne thriller napisany przez Sylwestra Kowalskiego "Frank Carnegie R-26". To książka pokazująca tę nie zawsze dostrzeganą złożoność, że coś co wydaje się oczywiste w rzeczy samej czymś takim nie jest.Bohater w poszukiwaniu prawdy gmatwa się w niesamowity ciąg zdarzeń i odkrywa, że często w określonych okolicznościach zaufani przyjaciele stają po drugiej stronie i nie można im ufać. Zwroty akcji, mrowie ofiar, intryg i globalny zasięg to jest to co książko- gangstera zmusza do wyciągnięcia glocka lub chociaż nóż SRK

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wszystkim powodzenia w konkursie, zadanie bardzo kreatywne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie będę się bawić w gangstera, ale życzę wszystkim powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetny konkurs! Powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W takim razie życzę powodzenia osobom, które biorą udział w konkursie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam „Z zimną krwią” Roberta Bryndzy w której Erika otwiera zardzewiałą walizkę i znajduje w niej rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny. Choć wiele już widziała w swojej karierze, to z podobnym widokiem ma do czynienia po raz pierwszy. A co najdziwniejsze dwa tygodnie temu również znaleziono walizkę z podobną zawartością. Zagadka kryminalna – jak to u Roberta - mroczna i interesująca, sprawia, że możemy poczuć się jak główni bohaterowie. Czytałam rozdział po rozdziale z zapartym tchem, a chwilami z dużą dawką porządnej adrenaliny. Jest tu przedstawione wszystko. Miłość, porwanie, tortury, morderstwo, zazdrość czy kontrolowanie psychiczne. Co tu dużo mówić, nie można się nudzić z serią o Erice, jest naprawdę świetna a ja czekam na kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem na naszym celowniku ląduje "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" Stiega Larssona! Juz sam tytuł wzbudza kontrowersje, a każda kolejna strona upewnia nas w przekonaniu, że postępujemy słusznie! Lisbeth i Mikael, to niepowtarzalny duet dwojga charyzmatycznych bohaterów, którzy z pewnością zasługują na naszą uwagę, dlatego poświęćmy im jej nieco więcej, bo są tego warci!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak na celownik to tylko wyśmienity kryminał,którym według mnie jest "Martwy Sad" pióra Pana Mieczysława Gorzki. Jest to pierwszy tom z serii Cienie Przeszłości.
  Jeśli lubisz tak jak ja czytając książkę bawić się w detektywa i rozwiązywać zagadki z przeszłości, chciałabyś móc wyjaśnić tajemnicze zaginięcie to koniecznie przeczytaj tą historię. Ta książka idealnie nadaje się by spędzić z nią majowy weekend! Będzie się działo! Powiesz pewnie: takich kryminałów jest wiele! A właśnie, że NIE! Ta historia jest inna! Dla mnie jest napisana w wyjatkowym stylu, konkretnie, rzeczowo, bez owijania w bawełnę czy zbędnych udziwnień. Czym mnie tak urzekła? Swoją fabułą a konkretnie jej mistrzowskim poprowadzeniem. Autor po kolei odkrywa elementy tej mrocznej układanki przez co do ostatniej strony zwyczajnie nie wiedziałam jakie będzie jej rozwiązanie.
  Książka wciąga na maksa i jeśli lubisz zarywać noce dla dobrego kryminału to przygotuj dużą ilość kawy bo noc nieprzespaną masz gwarantowaną! Niby zwyczajnie morderstwo a jednak okazuje się dla głównego bohatera komisarza Zakrzewskiego powrotem do przeszłości,a wszystko przez mordercę, który wypowiada dziwne słowa w trakcie swej ucieczki...
  Przygotuj się na świetną intrygę, bedzie mroczno i brutalnie ale dla mnie właśnie o to chodzi w dobrych kryminałach. Historia jest tak ciekawa i wciągająca, że odrazu sięgniesz po jej kolejną część..
  A na zakończenie napisze Ci, że tytułowy Martwy Sad istnieje naprawdę..
  Kinga Grabowska
  kinga06@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Łotrzyca Katarzyny Klakla bo to fantasy w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...