Nieważne, co ci się przytrafia, ważne, jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty – ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię.❤ Regina Brett

poniedziałek, 18 października 2021

ZAPOWIEDŹ: "Pustkowia spokoju" Anna Fobia 🐾🐺

 

Moi Drodzy,

6 grudnia swoją premierę będzie miała powieść "Pustkowia spokoju" Anny Fobii. Jednak już dziś rusza przedsprzedaż autorska. Książkę wraz z dedykacją, autografem i zakładką można zamówić do 22 października.


🐾🐾🐾🐺

Koszt to 44 zł (29 zł książka plus 15 zł wysyłka), (w Irlandii 11.50 euro, odbiór z Santry, bądź 4.5 euro za wysyłkę) Zainteresowanych proszę o pozostawienie komentarza bądź wiadomość prywatną na FP autorki: TUTAJ lub na IG TUTAJ albo na maila: annafobia@gmail.com

🐾🐾🐾🐺

Istnieje również możliwość zamówienia wcześniejszych książek Anny Fobii.

🐾🐾🐾🐺

Wysyłka nastąpi w okolicy premiery, czyli około 6 grudnia 2021.

🐾🐾🐾🐺

Jeśli jesteście ciekawi historii, której opis znajdziecie poniżej, zachęcam do zakupu.


W spowitych mrokiem lasach Alaski dzika natura rządzi się własnymi prawami. Manipuluje z rozmysłem i przynosi nie tylko śmiech, lecz również łzy. Zaskakuje cudami, majestatycznymi widokami i splata drogi nieznajomych, mając w tym swój ukryty cel.

Aistis – mężczyzna o wilczym wnętrzu. Sierota i podrzutek. Samotnik z coraz słabiej bijącym sercem. Krążą o nim tajemnicze historie związane z rękawiczkami, których nigdy nie zdejmuje.

Izis – jagodowe tornado! Wyrzuca z siebie słowa z prędkością światła. Z powodu problemów z alkoholem ojciec wysyła ją na Alaskę, żeby uporządkowała swoje życie.

Między bohaterami rodzi się namiętny romans i niecodzienne uczucie. Izis burzy spokój w życiu Aistisa i budzi uśpioną w nim dzikość, skrytą za jego różnobarwnymi tęczówkami. Dzięki niej mężczyzna podejmie walkę o życie.

Wejdź do świata pełnego pożądania, miłości oraz magii. Poznaj tajemnice, które mogą zrujnować nawet najpiękniejsze uczucie. Wsłuchaj się w rytm matki natury, która pozwoli na wielkie tragedie, aby prawdziwa miłość mogła zwyciężyć.

Skusicie się?

16 komentarzy:

 1. Szczerze mówiąc nie ciągnie mnie do tej książki i w cenie 44 zł wolę się zaopatrzyć w coś na przeczytaniu czego bardziej mi zależy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie jakoś też na razie do tej książki nie ciągnie Cyrysiu. Mam taką zasadę : czekam na pierwsze recenzje, i 44 PLN jest jednak ceną dość wysoką. Pozdrawiam serdecznie po zalatanym poranku - 12 minut na zakupach, potem 10 minut w bibliotece. Ale na pełną recenzję wyżej wspomnianej książki poczekam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno wielu czytelników czeka na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że można kupić książkę z autografem autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem pewna. Z chęcią przeczytałabym najpierw recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno to zaleta, że można kupić książkę z autografem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Excellent post with the title, How to activate Roku using the portal Roku.com/link activation code I’m Impressed after reading and I have no other words to comment
  I could learn Roku.com/link activation code activation procedure quickly after reading your post. Kindly post similar blogs explaining the guidelines to add and activate the entertaining channels on Roku
  Let me mark the 100-star rating for your blog post
  Keep up the good work
  Awaiting more informative blogs from now on

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się całkiem ciekawa i intrygująca historia. Poczekam na Twoją recenzję!
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. W opisie widzę motywy często ostatnio powtarzane, ale jestem ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...