Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. [Nick Vujicic] ❤

niedziela, 17 listopada 2019

Czytaj PL 2019 – książki, które znalazły się w akcji

Jak dołączyć do akcji Czytaj PL 2019?


Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a i pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie ją zainstaluj. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

KOD DO ZESKANOWANIA

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 12 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

13 komentarzy:

 1. Czytałam dwie z nich - Listy zza grobu i Okrutny książę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna instrukcja dla tych, którzy pierwszy raz mają styczność z tą akcją.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Całym sercem popieram tego rodzaju inicjatywy. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również popieram takie inicjatywy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przejrzę te tytuły, może znajdę coś dla siebie. Ja korzystam z Legimi i w abonamencie mam dużo więcej, więc kolejna aplikacja mi nie potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słucham "Okrutnego księcia" :) Może jeszcze zdążę posłuchać jakąś inną :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się ta akcja! Biorę w niej udział po raz drugi (pierwszy raz w ubiegłym roku) i w tym roku mam problem, co wybrać od czytania, bo większość tytułów mnie interesuje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam legimi, więc na tę aplikację się nie skuszę, ale muszę przyznać, że książki trafione dla mnie. Żadnej z nich nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super akcja, ja zdecydowałabym się na Małeckiego, bo "Dygot" był super^^

  Nie chcę, żebyś to uznała za spam, ale reaktywowałam bloga i miło byłoby, żebyś zajrzała <3 Nie piszę już tylko o książkach, ale nazwa wciąż ta sama: isabelczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...