Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

poniedziałek, 8 czerwca 2020

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Martyna Kwiatkowska


Martyna Kwiatkowska – ur. 1992 r., zodiakalny Skorpion. Bardzo lubi czytać książki, ale także łączyć pasję z pracą, czyli podróżować. Zawodowo zajmuje się ubezpieczeniami i korepetycjami, prowadząc własną firmę. W wolnych chwilach pisze blog www.pojedztam.pl
Dziś macie okazję poznać bliżej Martynę Kwiatkowską. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2).  Na wszystkie pytania autorka odpowie w formie wywiadu w osobnym poście.

   Jedna osoba, która zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci jednej dowolnie wybranej przez siebie książeczki + kolorowanka wraz z dedykacją. 


Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.


      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest Martyna Kwiatkowska.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) pani Melisie Bel na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 8 czerwca 2020 roku do 13 czerwca 2020 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 20 czerwca 2020 roku.
6. Nagrodą jest jedna dowolnie wybrana przez zwycięzcę książeczka Martyny Kwiatkowskiej + kolorowanka wraz z dedykacją.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

17 komentarzy:

 1. Chciałem zapytać o Pani Firmę co spowodowało takie połączenie ubezpieczenia i Korepetycje

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Czy którakolwiek historia z książek, które Pani napisała, pochodzi z dzieciństwa?
  2. Jak zdefiniowała by Pani kreatywność?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego.......proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Jakie jest Pani największe marzenie? A może udało się już je spełnić?
  2. Mogąc wcielić się w rolę jednej z książkowych bohaterek kogo by Pani wybrała?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, Krysiu.
  Drodzy czytelnicy - czekam ma Wasze pytania ❤
  Martyna Kwiatkowska

  OdpowiedzUsuń
 6. 1.Ma Pani możliwość podróży w czasie. Wybierze Pani podróż do przyszłości czy do przeszłości? Dlaczego akurat ta?
  2.Czy trudno pisze się książki dla dzieci? Młody czytelnik jest tak samo wymagający jak dorosły (a nawet bardziej). Miała Pani jakieś obawy, trudności przy pisaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazwa Unknow, nie wiem dlaczego?
   Pozdrawiam. Basia P.

   Usuń
 7. 1. Jaką swoją podróż wspomina Pani najmilej i dlaczego?
  2.Co Panią najbardziej inspiruje do napisania książki? I skąd się biorą pomysły? Czy jest to jakieś wydarzenie? Miejsce?
  Życzę dalszych sukcesów.
  Pozdrawiam serdecznie Agnieszka O.

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Czym jest dla Pani SŁOWO?
  2. Gdzie by Pani na pewno nie pojechała i dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też jestem Martyna i też zodiakalny skorpion❤️ czy tak jak ja jesteś uparta, pamiętliwa i tajemnicza? U mnie wszystko się zgadza☺️ Martyna 777

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy podczas podróżowania nawiedza Panią obawa, że w wyniku nieprzychylnych sił natury trafi Pani na bezludną wyspę? Postrzegałaby Pani to jako przygodę życia czy katastrofę? A może na bezludną wyspę trafią kiedyś bohaterowie Pani książek i będą zmagać z brakiem dostępu do komputerów i smartfonów ;D?
  Pozdrawiam :)
  Edyta

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...