Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 13 kwietnia 2022

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Katarzyna Zawodnik


Katarzyna Zawodnik – ur. w 1991 r., ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, mieszka w Krakowie, prowadzi własną działalność Katarzyna Zawodnik – Niezawodny Transkryptor i zajmuje się przepisywaniem nagrań na tekst. Ma pokaźną kolekcję cytatów z przeczytanych książek. Lubi gromadzić w głowie wiedzę bezużyteczną, ale jakże ciekawą. Jest niewidoma, wierząca, ma rodzinę i przyjaciół nie do przecenienia. Wydanie powieści było jej największym marzeniem. Teraz marzy o… wydaniu kolejnej, ale najpierw o tym, by książka „Zapisz zmiany” znalazła miejsce na półkach i w sercach czytelników.
Dziś macie okazję poznać bliżej panią Katarzynę Zawodnik. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorce swoje pytania (1 - maksymalnie 2). Spośród wszystkich pytań autorka wybierze 10 i na nie odpowie w osobnym poście, w formie wywiadu.

    Jedna osoba, które zdaniem autorki zada najciekawsze pytanie otrzyma nagrodę w postaci książki ,,Zapisz zmiany''


  Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane.

      Do dzieła kochani!!!


 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Janka.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 2) pani Katarzynie Zawodnik na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 13 kwietnia 2022 roku do 18 kwietnia 2022 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 kwietnia 2022 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści ,,
Zapisz zmiany'' Katarzyny Zawodnik.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych osobowych [zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu]. Przeze mnie będą one magazynowane wyłącznie do czasu wysyłki nagrody.
12. Całą politykę konkursu znajdziecie w linku: klik

18 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia Wszystkim biorącym udział w konkursie. Ja nie biorę - nie mieszczę się jak już wiesz Cyrysiu z papierowymi. Wyjątek stanowią podręczniki. Miłego dnia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie będzie tylko jedno:
  Nie bała się Pani zaszufladkowania pisząc pierwszą książkę o kobietach dla kobiet? A może to był świadomy wybór, definiujący przyszłe dzieła?

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Czym dla Pani jest SŁOWO?
  2. Co było dla Pani najtrudniejsze w pracy nad powieścią?

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wszystkim powodzenia 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Jakie przesłanie Pani towarzyszyło podczas pisania tej książki? Jaki cel chciała Pani osiągnąć?
  2. Czy łatwiej się Pani tworzyło postacie kobiece czy męskie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia dla osób biorących udział w konkursie :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę czekała na wywiad z niecierpliwością, bo autorka wydaje się bardzo interesującą osobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy to, iż jest Pani niewidoma wpłynęło na Pani twórczość? W jaki sposób ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Na ile ta "bezużyteczna wiedza", jak ją Pani nazywa, znajduje odbicie w Pani powieści? Skąd tak młoda kobieta czerpie pomysł na fabułę dojrzałej jednak powieści?

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę wszystkim powodzenia i czekam na wywiad.

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Czy doświadczenia z młodszych lat odzwierciedliła Pani w jakiś sposób w swojej książce?
  2. Kiedy odkryła Pani powołanie pisarskie i jak zareagowali na nie Pani najbliżsi?
  karolina.dylag@op.pl

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...