piątek, 3 sierpnia 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Między prawami. Prochem i cieniem'' Vera Eikon # pod patronatem medialnym LŚC


Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Między prawami. Prochem i cieniem'' Very Eikon.
Mimo że Alan Berg zakończył pracę w CBŚP, nie czeka go zasłużony wypoczynek i odcięcie się od wojny między policją a mafią narkotykową. Nowa praca w biurze ochrony warszawskiego milionera – Rafalskiego – stawia przed nim nowe wyzwania, często ryzykowne i na granicy prawa. Komisarz, jak nigdy dotąd, przybliża się do przestępczego półświatka i nieuchwytnego narkobossa – Wujka. Jak nigdy dotąd staje pomiędzy nowymi współpracownikami a starymi przyjaciółmi, którzy zaczynają widzieć w nim swojego wroga i zadają sobie to podstawowe pytanie: Czy były oficer został gangsterem?

Czyżby liczne bolesne doświadczenia i zawiedzenie sprawiły, że podstawowe wartości Berga uległy zmianie? Czy środowisko półświatka wykorzystało drzemiący z nim „materiał na gangstera”? Czy grupa operacyjna „Szakal” dotrze do bezwzględnego narkobossa – Wujka? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Rodion Vlacic – największy wróg komisarza? Odpowiedzi szukajcie na stronach powieści „Prochem i cieniem”!

Powiedziałeś mi kiedyś, że nie chcesz pewnego dnia spojrzeć w lustro i nie rozpoznać samego siebie. Jeśli go teraz zabijesz, wszystko się zmieni. Staniesz się kimś innym. Staniesz się jednym z nich. (...) Nie idź tam, gdzie ja poszedłem. To droga prosto do piekła i znajdziesz tam tylko cierpienie.”


Teraz jest już uruchomiona przedsprzedaż tutaj: https://veraeikon.shoplo.com/ Można zaklepać dla siebie egzemplarz prosto z drukarni z autografem :)


Skusicie się?

11 komentarzy:

 1. Na razie mam w planach inne lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, mam na nią ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Widzę, że coraz więcej masz tych patronatów i na poważnie się tym zajęłaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. GRATULUJĘ patronatu, a czy przeczytam- hmm brzmi ciekawie i zachęcająco! Zapraszam w moje progi:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...