Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

niedziela, 12 sierpnia 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Kaci Hadesa. Tom 2. Uleczę Twe serce'' Tillie Cole # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Kaci Hadesa. Tom 2. Uleczę Twe serce'' Tillie Cole.

Gdy kochasz, miłość spali każdy grzech!

Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu.

Piękna Delilah o złotych włosach i cudownym ciele wychowała się w sekcie. Wierzyła, że jest przeklęta, a ocaleć może tylko dzięki absolutnemu posłuszeństwu świętemu prorokowi, który objawiał jej wolę samego Boga. Kiedy wbrew swojej woli znalazła się wśród gangsterów, w świecie pełnym seksu, głośnej muzyki i zakazanych uroków życia, jedyne, czego pragnęła, to powrotu do swojej społeczności. Jednak gdy jej opiekunem został bezwzględny, zatwardziały grzesznik, jej pełne lęku serce zupełnie nieoczekiwanie drgnęło!

Przystojny Kyler, wiceprezes najbardziej przestępczego klubu motocyklowego w Stanach, kocha szybką jazdę, alkohol, towarzystwo swych klubowych braci, adrenalinę i piękne kobiety. Z życia korzysta pełnymi garściami, póki nie otrzymuje rozkazu zaopiekowania się niezwykle seksowną blondynką o dużych piersiach i pełnych ustach. Bardzo szybko orientuje się, że Delilah zawładnęła nim bez reszty. Zakochuje się w niej i wszystko się zmienia...

PREMIERA 28 SIERPNIA


Skusicie się?

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. To koniecznie polecam sięgnąć po pierwszy tom. Jestem niemal pewna, że będziesz zachwycona :)

   Usuń
 2. Gratuluję patronatu. Interesująca książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. :) Chętnie zapoznam się z tą książką i z poprzednią częścią. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Już nie mogę się doczekać drugiego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Już nie mogę się doczekać tego tomu. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno mnie tu nie było i dawno nie gratulowałam, więc niniejszym nadrabiam zaległości;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...