Nie wszystko złe, co nas spotyka, dzieje się dlatego, że na to zasłużyliśmy. Czasami potrzebujemy złych rzeczy i niepowodzeń w życiu, aby dojrzeć i wzrastać jako człowiek ❤

środa, 1 sierpnia 2018

ZAPOWIEDŹ: Powiedz "tak" Markizowi - Tessa Dare # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Powiedz "tak" Markizowi - Tessy Dare.
Lady Clio Whitmore miała siedemnaście lat, gdy zaręczyła się z markizem Granville. Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. I obiektem żartów salonów.
Ma tego dość. Ileż czasu może czekać na mężczyznę, który woli podróże niż życie małżeńskie? I czy w ogóle musi czekać? Zwłaszcza że właśnie odziedziczyła wspaniały zamek. Postanawia zerwać zaręczyny.
Nie spodziewa się, że największą przeszkodą stanie się nie jej narzeczony, lecz jego brat – owiany skandalem i wykluczony z salonów Rafe Brandon.


PREMIERA 7 SIERPNIA
Skusicie się?

11 komentarzy:

 1. Może polecę ją siostrze. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka nie dla mnie, ale gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś, kiedyś sporo czytałam romansów historycznych. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie odwrotnie. Kiedyś stroniła od tego gatunku, a teraz coraz chętniej po niego sięgam i jestem zachwycona.

   Usuń
 4. Uwielbiam tę autorkę i wszystkie jej książki <3 Czekam z niecierpliwością żeby ją przeczytać ! Bardzo gratuluje tak świetnego patronatu !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejuuu :D jak ja niegdyś uwielbiałam romanse historyczne, w liceum zaczytywałam się nimi :D Chyba z czystego sentymentu sobie przeczytam. Okładka jak zawsze obrzydliwie kiczowata, ale co tam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!:) A książkę chętnie przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...