Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

środa, 1 sierpnia 2018

ZAPOWIEDŹ: Powiedz "tak" Markizowi - Tessa Dare # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Powiedz "tak" Markizowi - Tessy Dare.
Lady Clio Whitmore miała siedemnaście lat, gdy zaręczyła się z markizem Granville. Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. I obiektem żartów salonów.
Ma tego dość. Ileż czasu może czekać na mężczyznę, który woli podróże niż życie małżeńskie? I czy w ogóle musi czekać? Zwłaszcza że właśnie odziedziczyła wspaniały zamek. Postanawia zerwać zaręczyny.
Nie spodziewa się, że największą przeszkodą stanie się nie jej narzeczony, lecz jego brat – owiany skandalem i wykluczony z salonów Rafe Brandon.


PREMIERA 7 SIERPNIA
Skusicie się?

11 komentarzy:

 1. Może polecę ją siostrze. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka nie dla mnie, ale gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś, kiedyś sporo czytałam romansów historycznych. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie odwrotnie. Kiedyś stroniła od tego gatunku, a teraz coraz chętniej po niego sięgam i jestem zachwycona.

   Usuń
 4. Uwielbiam tę autorkę i wszystkie jej książki <3 Czekam z niecierpliwością żeby ją przeczytać ! Bardzo gratuluje tak świetnego patronatu !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejuuu :D jak ja niegdyś uwielbiałam romanse historyczne, w liceum zaczytywałam się nimi :D Chyba z czystego sentymentu sobie przeczytam. Okładka jak zawsze obrzydliwie kiczowata, ale co tam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!:) A książkę chętnie przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...