"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

piątek, 2 września 2016

Konkurs dla wszystkich rozpisanych osób:)


„Wydaj wszystkich swoich bohaterów” to konkurs zorganizowany dla każdego, kto napisał książkę lub chce ją napisać. 
 
 - Szukamy talentów pisarskich, a najlepszą książkę wydamy. Zależy nam na tym, by marka Rozpisani.pl pomagała najlepszym autorom, dlatego wierzymy, że opowiadania, które do nas trafią mogą stać się bestsellerami - mówi Malwina Szewczyk z Wydawnictwa Naukowego PWN, które jest organizatorem konkursu.   
 - To szansa na zaistnienie młodego autora na rynku wydawniczym, bowiem Rozpisani.pl oferują nie tylko wydanie i promocję książki, ale także jej dystrybucję. Czekamy na każde opowiadanie - dodaje. Aby wysłać do nas swoje dzieło, wystarczy wejść na stronę www.rozpisani.pl/konkurs i zgłosić się przez formularz. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden utwór swojego autorstwa.

  Obszerność nadesłanego tekstu musi wynosić co najmniej 1 arkusz wydawniczy (tj. 40 tys. znaków ze spacjami). Przyjmowanie tekstów potrwa do 30 września. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 15 listopada 2016 r. na stronie internetowej organizatora: www.rozpisani.pl. Komisja oceni m.in. walory artystyczne i oryginalność utworu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.rozpisani.pl/konkurs i wysłać swoje dzieło przez formularz kontaktowy.

  Regulamin dostępny jest pod adresem: www.rozpisani.pl/konkurs-regulamin.

   Partnerami strategicznymi konkursu są: Głos Wielkopolski, Ziemia Kaliska, Dzień Wolsztyński, Gazeta Pleszewska, Tydzień Obornicki, Tygodnik Śremski, Fakty Kościańskie, Tygodnik Wągrowiecki, Tydzień Międzychodzko-Sierakowski, Życie Krotoszyna, Tydzień Nowotymsko-Grodziski, Gnieźnieński Tydzień, Dzień Szamotulski, Chodzieżanin oraz Tygodnik Pilski. 
 
Skusicie się?

11 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, że są takie konkursy. Wiele osób pisze, a nie ośmiela się wyciągnąć tekstu "z szuflady". Obawia się krytyki podcinającej skrzydła, która często się zdarza wśród konstruktywnej, jakże potrzebnej krytyki. Może taki konkurs przylepi komuś lub usztywni skrzydła i doda odwagi.
  s-a

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się nie skuszę, bo nigdy żadnej mojej "książki" nie dokończyłam, ale podeślę linka koleżance, może ją wreszcie zmotywuję do wydania jej historii. A jest naprawdę dobra! :)
  Pozdrawiam,
  http://tamczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety ja się nie skuszę, ale na pewno polecę innym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyślę coś, jeśli uda mi się dopisać jeszcze jedno opowiadanie ;D
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie. Selfpublishing zniechęca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna akcja. Choć piszę opowiadanie to jednak nie jest ukończone i raczej jeszcze muszę nad nim popracować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałabym co wysłać, ale wątpię, że byłoby to na tyle dobre, by mogło zawalczyć o jakieś nagrody. Spróbuję, kiedy już będę pewna swoich projektów. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trochę za późno się dowiedziałam, bo z chęcią bym wzięła udział. Jednak nie mam aktualnie tak długiej pracy do wysłania. :c
  Sama inicjatywa jest genialna! Powinno być takich więcej. :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Napisałabym, jednak za późno zauważyłam, iż jest taka możliwość. ;) Żartuję. Obecnie jestem jednak w trakcie pisania opowiadania do tomiku u Magdaleny Kordel. Z natchnieniem ciężko, ale mam nadzieję, że uda mi się to opowiadanie napisać, i że będę z niego zadowolona. ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...