"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

wtorek, 20 września 2016

BOOK TOUR - ZAPISY: ''Urodzeni, by przegrać'' Iga Wiśniewska

Moi Drodzy,

Przygotowałam dla wszystkich blogerów, vlogerów
(książkowych, kosmetycznych, modowych etc.) oraz dla stałych czytelników mojego bloga, Book Tour z książką: ,,Urodzeni, by przegrać'' Igi Wiśniewskiej.


~ * ~

Zasady przystąpienia do Book Tour:


1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do 25 września w komentarzach pod tym wpisem. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących.

(Jednocześnie proszę o kontakt mailowy: kryniame@wp.pl, aby podać swoje dane adresowe - dotyczy to także stałych bywalców mojej zabawy).

2. W ciągu maksymalnie 13 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję lub kilkunastu zdaniową opinię na swojej stronie (fanpage, blogu itp.) oraz w jednej dowolnie wybranej przez siebie księgarni internetowej.

W swojej recenzji/opinii proszę uwzględnić frazę „Book Tour”, wstawić link do regulaminu akcji i umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich osób.

3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z blogerką - Cyrysią (kryniame@wp.pl), w sprawie danych adresowych kolejnego uczestnika. Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.

4. Na koniec książka trafi do Igi Wiśniewkiej, a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na jej fanpage'u oraz na blogu organizatorki BT.


Można zaznaczyć swoją obecność na kartach powieści poprzez różne zapiski na marginesach - będące wynikiem Waszych uwag, przemyśleń lub możecie oznaczyć swoje ulubione cytaty, fragmenty albo zróbcie przyjemność autorce i napiszcie dla niej pozdrowienia :
)
 
~~ * ~~

CZAS START!!!


PS. Kilka słów prywaty dla uczestników BT. 

 Kochani. Jeśli decydujecie się na udział w mojej zabawie, to bardzo Was proszę o podsyłanie swoich danych adresowych, bo nie jestem w stanie skontaktować się z każdym (niektórzy nie podają nawet swojego adresu mailowego).

 W dalszym ciągu nie mam żadnych wieści od Bohaterka Realna, Miśka, Agnieszka Godziszewska oraz Zaczytana do samego rana.

 W dodatku powieść "Szukając szczęścia" biorąca udział w Book Tourze utknęła u blogerki Joanny Cieszyńskiej prowadzącej blog epilog-zaczytana-joana.blogspot.com. Czy ktoś z Was może zna Panią Joannę i wie, jak się z nią kontaktować, bo na maile nie odpowiada :(
 

25 komentarzy:

 1. Przyjemnej lektury dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się! :)
  monia12320@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  ogrodksiazek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się martawsrodksiazek.blogspot.com
  Martadaft@wp.pl ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :) makomt.blogspot.com
  m.tesna@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu rosti367 zgłaszam się, później napiszę dane ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się! :) www.blaskksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę dobrej zabawy przy Book Tourze, ale jak widzę, to jednak nie taka prosta sprawa, jakby się wydawało. ;/ Mam nadzieję, że uda Ci się wyjaśnić tę sprawę z tą wcześniejszą książkę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś w końcu musi nadejść ten pierwszy booktour, więc się zgłaszam ;)
  ksiazki-bez-tajemnic.blogspot.com
  kinga.recenzuje@gmail.com

  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. A co tam, też się zgłoszę. XD
  Maila z danymi prześlę potem, na spokojnie, a na wszelki wypadek zostawiam kontakt: koneko.kontakt@gmail.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się! ;)
  patrycja.dorotka@gmial.com
  ksiazkowyswiatpatrycji.blogspot.com

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...