Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

piątek, 23 września 2016

BOOK TOUR - ZAPISY: ''I obiecuję ci miłość...'' Marta W. Staniszewska

Moi Drodzy,

Przygotowałam dla wszystkich blogerów, vlogerów
(książkowych, kosmetycznych, modowych etc.) oraz dla stałych czytelników mojego bloga, Book Tour z książką: ''I obiecuję ci miłość'' M.W. Staniszewskiej.

 

   ~ * ~

Zasady przystąpienia do Book Tour:


1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do 28 września w komentarzach pod tym wpisem. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących.

(Jednocześnie proszę o kontakt mailowy (kryniame@wp.pl) zawierający Wasze dane adresowe - dotyczy to także stałych bywalców mojej zabawy).

2. W ciągu maksymalnie 13 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję lub kilkunastu zdaniową opinię na swojej stronie (fanpage, blogu itp.) oraz w jednej dowolnie wybranej przez siebie księgarni internetowej.

W swojej recenzji/opinii proszę uwzględnić frazę „Book Tour”, wstawić link do regulaminu akcji i umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich osób.

3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z blogerką - Cyrysią (kryniame@wp.pl), w sprawie danych adresowych kolejnego uczestnika. Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.

4. Na koniec książka trafi do Marty W. Staniszewskiej, a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na jej fanpage'u oraz na blogu organizatorki BT.


***

Można zaznaczyć swoją obecność na kartach powieści poprzez różne zapiski na marginesach - będące wynikiem Waszych uwag, przemyśleń lub możecie oznaczyć swoje ulubione cytaty, fragmenty albo zróbcie przyjemność autorce i napiszcie dla niej pozdrowienia :
)
 
~~ * ~~

CZAS START!!! 

 _________

Zapraszam również na Book Tour z książką: 

,,Urodzeni, by przegrać'' Igi WiśniewskiejKLIK  
oraz 
,,Motyle i ćmy'' Ewy Przydrygi: KLIK

14 komentarzy:

 1. Zgłaszm sie Ala Dworak

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się
  bookandcooking@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  www.dropsksiazkowy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  monia12320@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Następnym razem może się zgłoszę. Kusi mnie ta książka, ale kurcze teraz mam braki w czasie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się i ja :)
  Wspaniała inicjatywa ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...