Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

piątek, 23 września 2016

BOOK TOUR - ZAPISY: ''I obiecuję ci miłość...'' Marta W. Staniszewska

Moi Drodzy,

Przygotowałam dla wszystkich blogerów, vlogerów
(książkowych, kosmetycznych, modowych etc.) oraz dla stałych czytelników mojego bloga, Book Tour z książką: ''I obiecuję ci miłość'' M.W. Staniszewskiej.

 

   ~ * ~

Zasady przystąpienia do Book Tour:


1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać do 28 września w komentarzach pod tym wpisem. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących.

(Jednocześnie proszę o kontakt mailowy (kryniame@wp.pl) zawierający Wasze dane adresowe - dotyczy to także stałych bywalców mojej zabawy).

2. W ciągu maksymalnie 13 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję lub kilkunastu zdaniową opinię na swojej stronie (fanpage, blogu itp.) oraz w jednej dowolnie wybranej przez siebie księgarni internetowej.

W swojej recenzji/opinii proszę uwzględnić frazę „Book Tour”, wstawić link do regulaminu akcji i umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich osób.

3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z blogerką - Cyrysią (kryniame@wp.pl), w sprawie danych adresowych kolejnego uczestnika. Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.

4. Na koniec książka trafi do Marty W. Staniszewskiej, a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane na jej fanpage'u oraz na blogu organizatorki BT.


***

Można zaznaczyć swoją obecność na kartach powieści poprzez różne zapiski na marginesach - będące wynikiem Waszych uwag, przemyśleń lub możecie oznaczyć swoje ulubione cytaty, fragmenty albo zróbcie przyjemność autorce i napiszcie dla niej pozdrowienia :
)
 
~~ * ~~

CZAS START!!! 

 _________

Zapraszam również na Book Tour z książką: 

,,Urodzeni, by przegrać'' Igi WiśniewskiejKLIK  
oraz 
,,Motyle i ćmy'' Ewy Przydrygi: KLIK

14 komentarzy:

 1. Zgłaszm sie Ala Dworak

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się
  bookandcooking@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  www.dropsksiazkowy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  monia12320@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Następnym razem może się zgłoszę. Kusi mnie ta książka, ale kurcze teraz mam braki w czasie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się i ja :)
  Wspaniała inicjatywa ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...