"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

sobota, 17 lutego 2018

KONKURS - poznaj mnie lepiej: Artur Justyński


  Artur Justyński urodził się nad Ochnią, dorastał nad Skrwą i Słudwią, studiował nad Nerem, Odrą i Wartą, pracował nad Wisłą. Obecnie mieszka nad Odrą, pracuje nad Wartą, wędruje nad Iną, a odpoczywa nad Małą Gunicą.

 Dziś macie okazję poznać bliżej pana Artura Justyńskiego. Przez najbliższe kilka dni można zadawać autorowi swoje pytania (1 - maksymalnie 3). Na wszystkie pytania autor odpowie w osobnym poście, w formie wywiadu.

Trzy osoby, które zdaniem autora zadadzą najciekawsze pytanie otrzymają nagrodę w postaci książki ,,Opowieści zza rzeki'' wraz z dedykacją i autografem [recenzja - KLIK]
  
Proszę nie powielać pytań ani nie stosować plagiatów. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, zdublowane/ukradzione pytanie zostanie zignorowane. 

Do dzieła kochani!!!


  Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagrody jest Artur Justyński. 
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zadanie pytań (1 - maks. 3) panu Arturowi Justyńskiemu na temat jej twórczości, zainteresowań itp.
4. Konkurs trwa od 17 lutego 2018 roku do 22 lutego 2018 roku do godz. 23.59
5. Wywiad oraz ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 1 marca 2018 roku.
6. Nagrodą jest 1 egzemplarz powieści ,,Opowieści zza rzeki'' Artura Justyńskiego.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. Adresu mailowego nie wymagam, ale jeśli ktoś chce podać, to bardzo proszę. Będę miała łatwiejszy kontakt z Wami w razie wygranej.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, o ile zapoda do siebie namiary. W przeciwnym razie laureat proszony jest skontaktowanie się z organizatorką konkursu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

17 komentarzy:

 1. 1. Motyw rzeki pojawiający się w życiorysie, w tytule książki! Czy to dla Pana jakiś symbol, wyjątkowe znaczenie? 2.Dlaczego zdecydował się Pan napisać książkę, czy to marzenie od lat czy jakiś nagły impuls? Beata G.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co było inspiracja napisania takiej właśnie ksiazki i nadania takiego tytułu? -pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Jaka jest największa przygoda jaka pan przeżył, a jaka jeszcze przygodę chciałby Pan przeżyć?
  2. Motyw rzeki jest wszędzie, a czy umie Pan pływać? ☺ 😄

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam!
  Nasze życie jest jak rzeka: czasem porywają nas prądy, innym razem spokojnie płyniemy jej nurtem napotykając na drodze liczne zakola, meandry i rozwidlenia... Na jakim etapie życia (bądź kariery) Pan jest? Do jakiej rzeki porównałby Pan swoją teraźniejszość?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jest Pan sentymentalny, lubi wracać do wspomnień oraz miejsc z nimi związanych czy raczej człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nie ogląda się Pan wstecz?
  Jako dziecko pewnie miał Pan wymarzony zawód, jaki on był i czy faktycznie pracuje lub choć przez chwilę Pan w takim zawodzie pracował?
  Dziękuję i czekam na wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Wiele razy spotkałam się ze stwierdzeniem 'nie czytam opowiadań'. Sama również bardzo rzadko po nie sięgam. Jakby Pan przekonał takie osoby, że warto dać im szansę?
  2. Chyba większość z nas ma swoją ulubioną powieść, albo taką, która po prostu sprawiła, że pokochaliśmy czytać. Czy ma Pan również taką książkę?
  3. Czy jest taki typ czytelnika, któremu Pana książka może się nie spodobać?

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Czym Pan zajmuje się zawodowo?
  2. Czy najbliżsi podzielają pańskie zamiłowanie do wędrówek?
  3. Jaka była reakcja rodziny i znajomych na wieść, że Pana książka została wydana?

  Pozdrawiam
  Sabina

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Jak wyglądały początki Pana przygody z pisaniem? Czy już jako dziecko wymyślał Pan różne historie czy przyszło to dopiero później, z wiekiem?
  2. Jakiej reakcji po przeczytaniu antologii oczekuje (spodziewa się, przewiduje) Pan od czytelników?

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Podobno większość Polaków nie czyta książek, a wśród tej mniejszości, która czyta, zdecydowanie przeważają kobiety. No a kobiety, jak wiadomo, najbardziej lubią powieści o miłości. Co w takim razie motywuje polskiego mężczyznę do tego, by zostać pisarzem?
  2. Zapewne przed wysłaniem książki do wydawców zerkał Pan na ich strony. Nie irytowało Pana dość częste zastrzeżenie: "Nie wydajemy zbiorów opowiadań"?
  3. Czy zgadza się Pan z teorią, że trudniej jest napisać dobre opowiadanie niż dobrą powieść?
  Gosik

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. CO WG PANA JEST TAK FASCYNUJĄCEGO W FANTASTYCE ?
  2. CZY MA PAN W PLANACH PEŁNĄ KSIĄŻKĘ, A MOŻE JUŻ PAN JĄ PISZE ?
  MATEUSZWASIQ@GMAIL.COM

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Intryguje mnie tytuł pańskiej książki, a na myśl nasówa mi się pytanie: Czy pańskim hobby jest wędkarstwo? A jeśli nie, to czy chciałby pan tak spędzać wolny czas? Co czułby/czuje pan zarzucając wędkę?

  OdpowiedzUsuń
 13. 1.Czy coś, co zostało opisane w tej książce zdarzyło się naprawdę?
  2.Dlaczego na stronach-sklepach internetowych nie można znaleźć opisu tejże książki? ;) hmm

  Pozdrawiam,
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Czy spotkało Pana kiedyś coś, czego nie można racjonalnie wyjaśnić, co było takim metafizycznym doznaniem, budzącym niedowierzanie?
  2. Kogo - spośród polskich autorów - najwyżej Pan ceni?
  Pozdrawiam!
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...