Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

wtorek, 27 lutego 2018

ZAPOWIEDŹ: ''Wieża z piasku'' Agata Marzec # pod patronatem medialnym LŚC

Miło mi poinformować, iż mój blog: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI objął patronatem medialnym książkę: ,,Wieża z piasku'' Agaty Marzec.
Nina Ciesielska od wielu lat prowadzi nudne i przewidywalne życie, kontrolowane przez nadopiekuńczą matkę oraz wścibskie koleżanki z biura. Żyje samotnie, porzuciwszy dawne zainteresowania artystyczne. Jej codzienność wypełnia praca księgowej na dwóch etatach. Rutyna drażni ją i uspokaja jednocześnie. Pewnego dnia odbiera telefon od Jerzego. Ten ceniony lokalnie przedsiębiorca obiecuje jej rewolucyjną zmianę. Nina musi wybrać: albo przystanie na jego warunki i zrealizuje marzenia o lepszym życiu albo pozostanie wierna swojej bezpiecznej rutynie. Szybko odkrywa, że transfer do „Glinianej Oazy” to przekroczenie granic nie tylko jej świata.  Chcąc wywalczyć szczęście dla siebie, stanie się katem dla innych. Tymczasem Jerzy Dębski dzień po dniu będzie budował swój rzymski architektoniczny porządek, wyznając dawne ideały. I gdy Nina ucieszy się, że podbiła na arenie gladiatora, ten szybko wyprowadzi ją z błędu, doprowadzając do obłędu. Mimo to kobieta nie ustanie w trudzie leczenia go z choroby, na którą, nieświadomie, sama cierpi. Jerzy znajdzie nietypowego patrona dla swojej firmy, która stała się jego drugim domem. A Nina będzie ciągle zmagać się z szykanami „kobiety doskonałej”.

Premiera: 13.03.2018  Skusicie się?

13 komentarzy:

 1. O jeden sie spóźniłam z licznikiem;( Złapałam 2355 556.
  Jednej piątki brakło;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie wiem czy się skuszę. Gratuluję kolejnego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) a książka mogłaby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem, co to za zmiana... Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabuła wydaje się być ciekawa. Zapisuję sobie tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta książka jest idealna dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Już sam opis bardzo zachęca. Czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulujemy patronatu! Opis fabuły wskazuje, że będzie to jedna z ciekawszych i bardziej oryginalnych powieści, które ostatnio ukazały się na półkach, więc nie możemy się doczekać! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu. Bardzo ładna okładka.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...