Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

piątek, 15 lutego 2019

ZAPOWIEDŹ: „Między prawami. Polowanie na Wilka” VERA EIKON - PO RAZ PIERWSZY W DRUKU!

PREMIERA MARZEC 2019

„Między prawami. Polowanie na Wilka” VERA EIKON
PIERWSZA CZĘŚĆ SERII „MIĘDZY PRAWAMI” PO RAZ PIERWSZY W DRUKU!

„Musisz mówić ich językiem, przestrzegać ich zasad”

Komisarz Alan Berg, ps. Proca jest bezkompromisowym policjantem CBŚ. Prowadzi dochodzenie w sprawie niebezpiecznego gangu narkotykowego, któremu przewodzi tajemniczy Wilk. Boss okazuje się znajomym Berga z dawnych lat; mordercą odpowiedzialnym za śmierć brata komisarza. Sprawa staje się dla policjanta osobista. Pragnie on wyrównać rachunki, własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Czy znajdzie w sobie siłę, by nie stać się tym, co poprzysiągł ścigać? Zadanie staje się tym trudniejsze, że na drodze Berga stają ludzie dbający o własne interesy. W kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczająca komisarza rzeczywistość przesiąknięta jest korupcją, kłamstwem i zdradą.

<<Tylko wiara w to, że stoję po tej dobrej stronie, trzyma mnie przy zmysłach. Nie chcę pewnego dnia spojrzeć w lustro i nie rozpoznać człowieka, którego w nim zobaczę.>>


KSIĄŻKA  JEST  DOSTĘPNA JAKO DARMOWY E-BOOK NA STRONIE AUTORSKIEJ: WWW.VERAEIKON.COM.PL

Właśnie takiej książki potrzebowałam. Szczerej, emocjonalnej, a zarazem trzymającej w napięciu. Znakomita fikcja wzorowana na rzeczywistości. Już po kilku pierwszych stronach nie mogłam się od oderwać od czytania – tak bardzo byłam ciekawa zakończenia. (Literacki świat Cyrysi)

Vera Eikon - polska autorka powieści kryminalno-sensacyjnych. Od 2016 roku publikuje serię „Między prawami” o walce funkcjonariuszy CBŚP z gangami narkotykowymi. Jest to historia osadzona w okrutnym środowisku przestępczym i policyjnym. To studium ludzkiej wolnej woli zawieszonej między dobrem a złem. Próba odpowiedzi na pytanie: Jak zachować wiarę w świecie pełnym przemocy? Vera Eikon prowadzi własną działalność wydawniczą. Opublikowała darmowy zbiór rozmów z funkcjonariuszami „Cienka granica”. Jest edytorką, żoną muzyka, matką dwójki dzieci. Trenuje strzelectwo bojowe.
Seria „Między prawami” składa się z czterech części: „Polowanie na Wilka” (2016), „Przedpiekle”
(2017), „Prochem i cieniem” (2018), „Póki żyjemy” (2019).


Więcej informacji na stronie autorskiej: www.veraeikon.com.pl

5 komentarzy:

  1. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości autorki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też jak poprzedniczka napisała - nie miałem okazji poznać jeszcze twórczości Autorki, być może Twój blog Krysiu to zmieni :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Może dzięki drukowi więcej osób się z nią zapozna.

    OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...