"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

piątek, 15 lutego 2019

ZAPOWIEDŹ: „Między prawami. Polowanie na Wilka” VERA EIKON - PO RAZ PIERWSZY W DRUKU!

PREMIERA MARZEC 2019

„Między prawami. Polowanie na Wilka” VERA EIKON
PIERWSZA CZĘŚĆ SERII „MIĘDZY PRAWAMI” PO RAZ PIERWSZY W DRUKU!

„Musisz mówić ich językiem, przestrzegać ich zasad”

Komisarz Alan Berg, ps. Proca jest bezkompromisowym policjantem CBŚ. Prowadzi dochodzenie w sprawie niebezpiecznego gangu narkotykowego, któremu przewodzi tajemniczy Wilk. Boss okazuje się znajomym Berga z dawnych lat; mordercą odpowiedzialnym za śmierć brata komisarza. Sprawa staje się dla policjanta osobista. Pragnie on wyrównać rachunki, własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Czy znajdzie w sobie siłę, by nie stać się tym, co poprzysiągł ścigać? Zadanie staje się tym trudniejsze, że na drodze Berga stają ludzie dbający o własne interesy. W kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczająca komisarza rzeczywistość przesiąknięta jest korupcją, kłamstwem i zdradą.

<<Tylko wiara w to, że stoję po tej dobrej stronie, trzyma mnie przy zmysłach. Nie chcę pewnego dnia spojrzeć w lustro i nie rozpoznać człowieka, którego w nim zobaczę.>>


KSIĄŻKA  JEST  DOSTĘPNA JAKO DARMOWY E-BOOK NA STRONIE AUTORSKIEJ: WWW.VERAEIKON.COM.PL

Właśnie takiej książki potrzebowałam. Szczerej, emocjonalnej, a zarazem trzymającej w napięciu. Znakomita fikcja wzorowana na rzeczywistości. Już po kilku pierwszych stronach nie mogłam się od oderwać od czytania – tak bardzo byłam ciekawa zakończenia. (Literacki świat Cyrysi)

Vera Eikon - polska autorka powieści kryminalno-sensacyjnych. Od 2016 roku publikuje serię „Między prawami” o walce funkcjonariuszy CBŚP z gangami narkotykowymi. Jest to historia osadzona w okrutnym środowisku przestępczym i policyjnym. To studium ludzkiej wolnej woli zawieszonej między dobrem a złem. Próba odpowiedzi na pytanie: Jak zachować wiarę w świecie pełnym przemocy? Vera Eikon prowadzi własną działalność wydawniczą. Opublikowała darmowy zbiór rozmów z funkcjonariuszami „Cienka granica”. Jest edytorką, żoną muzyka, matką dwójki dzieci. Trenuje strzelectwo bojowe.
Seria „Między prawami” składa się z czterech części: „Polowanie na Wilka” (2016), „Przedpiekle”
(2017), „Prochem i cieniem” (2018), „Póki żyjemy” (2019).


Więcej informacji na stronie autorskiej: www.veraeikon.com.pl

5 komentarzy:

  1. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości autorki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też jak poprzedniczka napisała - nie miałem okazji poznać jeszcze twórczości Autorki, być może Twój blog Krysiu to zmieni :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Może dzięki drukowi więcej osób się z nią zapozna.

    OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...