Nigdy nie daj sobie wmówić, że Twoje życie nie ma sensu, że jest pozbawione wartości. To nieprawda. Ludzie, którzy to mówią, starają się leczyć własne rany, raniąc innych. Im to nie pomoże. Tobie, jeśli na to pozwolisz, może zaszkodzić. [Marcin Kaczmarczyk] ❤

czwartek, 14 lutego 2019

KONKURS WALENTYNKOWY 💘

Moi Drodzy,

Przychodzę do Was z konkursem, w którym można wygrać "Miłość w Ustroniach'' Małgorzaty Kasprzyk.

Zadanie konkursowe:

 Poleć mi miejsce na romantyczną randkę. 💘

Jedna osoba, która (według mnie) zaproponuje najciekawsze miejsce na romantyczne spotkanie we dwoje - otrzyma książkę "Miłość w Ustroniach'' Małgorzaty Kasprzyk.
____

Będzie mi miło, jeśli:

- zostaniesz obserwatorem mojego 
bloga 
- zostaniem obserwatorem mojego profilu w Google +
- udostępnisz informacje o moim konkursie


Do dzieła!!! Naprawdę warto!


   Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo E-bookowo.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu polecić organizatorce konkursu miejsce na romantyczną randkę.
4. Konkurs trwa od 14 lutego 2019 roku do 20 lutego 2019 roku do godz. 16.00
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 23 lutego 2019 roku.
6. Nagrodą jest egzemplarz powieści "Miłość w Ustroniach'' Małgorzaty Kasprzyk.
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. 
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne upowszechnianie, publikację prac w dowolnej formie (wraz z danymi osobowymi autorów).

18 komentarzy:

 1. Powodzenia! :)
  Pozdrawiam, Pola
  https://czytamytu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Biblioteka - nie ma to jak wspólne wąchanie, oglądanie i wypożyczanie książek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu. Ja również wkrótce będę czytała tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Aleksandra Miczek
  Domek nad jeziorem. Wokoło białe zaspy śniegu skrzącego się w blasku księżyca, trzaskający mróz. A my w środku, otuleni magiczną atmosferą i ciepłem ognia w kominku. Przez balkonową szybę oglądamy niemy teatr migocących gwiazd. Czyż może być piękniej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniana chatka spokojna, wśród lasów usytuowana. Przed domkiem ogromna zielona polana na której latem kwiatów co niemiara. Altanka niewielka na powietrzu stoi, gdzie stolik z krzesłami zakochanych wyczekuje. On już im romantyczną randkę na świeżym powietrzu, wśród cudów natury gwarantuje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje wymarzone miejsce na to Karpacz i okolice.Byłam raz i gdybym tylko mogła spakowałabym się tam dziś.Widok na Śnieżkę,ale i okoliczne szlaki mniej uczęszczane są urokliwe,można wędrować i cieszyć się naturalnością,miejscami gdzie wszystko bez większej ingerencji człowieka.Trasy wśród gór,roślinność i legenda Ducha Gór ,który strzeże pomaga zbłąkanym.W takim miejscu jakby czas się zatrzymał,,powiew wiatru,góry i my.Zawsze po chwili samotności na szlakach i obcowaniu z przyrodą można wieczorami wejść na deptak Karpacza,gdzie jest gwarno,gdzie słychać muzykę i napić się gorącej czekolady w kawiarence. Teraz kiedy tam jeszcze leży śnieg jest wyjątkowo magicznie,a wieczorem po długim spacerze warto zaszyć się w urokliwym pensjonacie ,przy kominku w blasku palącego się ognia,w grubych wełnianych skarpetach,z lampą dobrego czerwonego wina i u boku ukochany,a w tle nastrojowa muzyka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam całym sercem Zamek Moszna. Jest tam przepięknie, każdą nawet duża dziewczynka w tym Zamku poczuje się jak ksiezniczka. Natomiast jeżeli Harry Potter odegrał w Twoim życiu ważną rolę to miejsce jest idealne. Zamek znajduję się w niedalekiej odległości od Krapkowic województwie opolskim. Przypomina on Hogwart, aż chce się w nim na chwilę zamieszkać i zostać czarodziejem. Sam zamek otoczony jest parkiem pełnym romantycznych ścieżek. Oczywiście można w tym miejscu pysznie zjeść. Osobiście jestem pod wrażeniem, że tak piękna budowla jest w Polsce. Romantyzm, tajemnica, piękno, coś nieuchwytnego... takie mam uczucia co do Zamku w Mosznie ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie polecam lokal z dancingiem. Moim zdaniem to najlepsze miejsce na romantyczną randkę - ubrani elegancko lecz z dystansem najpierw jemy kolację przy świecach słuchając w tle świetnej muzyki. Podczas tańca możemy się do siebie zbliżyć i przytulić. To takie klasyczne spotkanie, urocze i niezapomniane. Myślę, że byłoby co wspominać po takiej randce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mając za sobą prawie dwadzieścia lat doświadczenia w temacie randki, chcę powiedzieć, że najprzyjemniejsze były spacery wokół jeziora. Brak sztucznej, napompowanej otoczki, nie były potrzebne nakłady finansowe. Młodzi, pełni pasji, namiętności i wiary w to co najlepsze. Splecione ręce, ukradkowe spojrzenia, skradzione pocałunki, rozmowy o wszystkim i o niczym. Liczyliśmy się tylko my, brak innych trosk i zmartwień, jakby cała reszta świata się zatrzymała. Najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi.

  OdpowiedzUsuń
 10. To ja podejdę nieszablonowo - Diabelski Młyn. Emocje, lekka adrenalina, bliskość (trochę wymuszona, ale jednak), no i te widoki! Z pewnością będzie o czym rozmawiać;)))
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Polecam zamek krzyżacki w Malborku. 😁 Zakochałam się w tym miejscu naście lat temu, więc jeśli randka, to z pewnością tam. 😊 Zwiedzanie zamku z przewodnikiem wprawdzie trwa 3 godziny z półgodzinna przerwą, jednak jesli przewidnik bedzie przynudzał zawsze można się zgubić "przypadkiem" w plątaninie korytarzy 😉 Potężne mury skrywające niejedną tajemnicę, urocze krużganki, wąskie i kręte schody prowadzące w ciekawe miejsca, cudowne wieże i przepiękne alejki wokół zamku z nietypowymi przejściami to cudowne miejsce, pełne romantyzmu. Po trudach zwiedzania zawsze można pospacerować drewnianym mostem bujanym i podziwiać z niego uroczy widok zamku w świetle zachodzącego słońca, wśród przybrzeżnej trzciny wodnej. Potem już tylko romantyczna kokacja w restauracji położonej naprzeciw zamku przy lampce czerwonego wina i krótki spacer do fontanny, patrzy której można podziwiać niezwykły taniec świetlny strumieni wody. 😊 Kinga Salamon

  OdpowiedzUsuń
 12. Na romantyczną randkę polecam piknik w parku (lub na leśnej polanie). Koc, koszyk z przekąskami, dobre wino i oczywiście ukochana osoba - nic więcej nie potrzeba. Na takiej randce można najlepiej spędzić ze sobą czas i porozmawiać. Nie potrzeba żadnych wycieczek, wymyślania, kombinowania. W takiej prostocie jest cały urok. I jestem pewna, że romantyczna atmosfera się pojawi! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kino, kawiarnia i spacer. Przecież znana piosenka nie może się mylić. Film, rzecz gustu, trzeba wybrać razem, żeby któraś strona nie była rozczarowana, jednak zalecam kompromis, gdyż nawet niezbyt lubiany gatunek może być przyjemny z bliską osobą przy boku, a i poprzytulać się można całkiem bezkarnie. Potem przy kawie i ciachu można podzielić się wrażeniami, a spacer będzie wisienką na torcie romantycznego spotkania. I nie ważne, czy pod jednym parasolem, czy w tajemniczym blasku księżyca, czas dal siebie i możliwość rozmowy jest zawsze najlepszym pomysłem. Bo wszystko może się nie udać, film może być fatalny, kawa zimna, a ciastko za słodkie, ale drugi człowiek, którego chce się wziąć za rękę i iść z nim po kres nocy i jeszcze dłużej, zawsze będzie plusem i sprawi, że bez względu na to, czy to będą łąki, park, czy bulwary, spacer wyryje się głęboko w pamięci.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...