Życie jest krótkie. Nie marnuj go na rzeczy, które nie są ważne. Skup się na tym, co ma dla Ciebie sens i daj z siebie wszystko. [Steve Jobs] ❤

niedziela, 7 czerwca 2020

KSIĄŻECZKI MARTYNY KWIATKOWSKIEJ 📚

MOI DRODZY,

Zastanawiacie się, jak zachęcić dziecko do czytania książeczek? Niepotrzebnie. Dzięki Dorci, Tadkowi i Maćkowi jest to niezwykle proste. Dzieci kochają tę trójkę przyjaciół oraz ich przygody, ponieważ bohaterów nie sposób nie lubić! Poznajcie Krainę Książek Martyny Kwiatkowskiej!


Martyna Kwiatkowska – ur. 1992 r., zodiakalny Skorpion. Bardzo lubi czytać książki, ale także łączyć pasję z pracą, czyli podróżować. Zawodowo zajmuje się ubezpieczeniami i korepetycjami, prowadząc własną firmę. W wolnych chwilach pisze blog www.pojedztam.pl

,,Kraina bez książek”

Poznaj przygody Dorci, Tadka i Maćka, którzy nie umieją żyć bez bajek. Ze świata zniknęły wszystkie publikacje, więc postanawiają stworzyć swoją. Przekonaj się, czy udało im się odzyskać zaginione książki?
Format: A5
Ilość stron: 16
Druk: dwukolorowy
Papier: błyszczący
Oprawa: twarda

,,Kraina zrealizowanych marzeń”

Dorcia Tadek i Maciek mają różne pragnienia. Dzięki ich ujawnieniu szerszemu gronu być może się spełnią. Sprawdź o czym myślą przyjaciele. Przekonaj się czy udało im się zrealizować swoje marzenia?
Format: A5
Ilość stron: 16
Druk: dwukolorowy
Papier: błyszczący
Oprawa: twarda

,,Kraina dzielnych obozowiczów”

Poznaj przygody Dorci, Tadka i Maćka, którzy postanawiają zostać harcerzami i wyjechać na pierwszy obóz. Przekonaj się, czy poradzili sobie w czasie wakacyjnego wyjazdu bez rodziców.
Format: A5
Ilość stron: 16
Druk: dwukolorowy
Papier: błyszczący
Oprawa: twarda

,,Kraina spadającej gwiazdy”

Poznaj przygody Dorci, Tadka i Maćka, którzy poznają nową koleżankę Renię. Jednocześnie nastaje świąteczny czas pomocy i braterstwa, w którym nasi młodzi bohaterowie nie mogą przejść obojętnie obok osób potrzebujących. Sprawdź, co tym razem wymyślili.
Format: A5
Ilość stron: 16
Druk: dwukolorowy
Papier: błyszczący
Oprawa: twarda

,,Kraina wielkich lęków”

Każdy z czas czegoś bał się w dzieciństwie, jednak z czasem niektórym udaje się te lęki oswoić. Sprawdź, co trapiło Dorcię, Tadka, Maćka i Renię i ich znajomą, którą poznali w ,,Krainie spadającej gwiazdy”. Przekonaj się, czy lęki po czasie znikają, czy rosną do gigantycznych rozmiarów.
Format: E-book
Ilość stron: 16

Wszystkie produkty możesz kupić w promocyjnej cenie po 19,99 zł /sztukę (książka) i 9,99 zł (e-book). Do zamówień powyżej 2 sztuk książek dodajemy kolorowankę GRATIS.

Przez cały czas jest także dostępna do wyboru darmowa opcja wysyłki Paczkomatem lub odbioru osobistego w Gnieźnie po wcześniejszym umówieniu.

Książki kupisz na www.pojedztam.pl/sklep 

Istnieje możliwość napisania dedykacji.Skusicie się?

11 komentarzy:

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...