"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

niedziela, 6 marca 2022

ZAPOWIEDŹ: Pragnienie - Katarzyna Grabowska

Moi Drodzy,

15 marca 2022 odbędzie się premiera najnowszej  powieści Katarzyny Grabowskiej, "Cudzy mąż, tom 2. Pragnienie" ❤ Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tym tytułem.

Życie Alicji Banasiak zmieniło się pod wpływem miłości. Dzięki oparciu w ukochanym mężczyźnie pokonała dręczące ją demony i zaczęła odważnie patrzeć w przyszłość. Odkryła swoją kobiecość i uśpione pragnienia. Niestety los kolejny raz z niej zakpił. Przepełniona bólem, postanawia stanąć do nierównej walki o własne szczęście.

Adam Sosnowski to młody ksiądz, który poświęcił życie służbie Bogu, jednak nie pozbył się wspomnienia swojej pierwszej miłości. Wracając do Łodzi, stając twarzą w twarz z kobietą, która go kiedyś odtrąciła, zaczyna rozumieć, że złożone śluby nie chronią przed potęgą uczuć. Zakazana miłość, dylematy moralne pomiędzy obowiązkiem a pragnieniem serca, namiętność, która doprowadza do szaleństwa. Dwójka zakochanych osób, których jedynym grzechem jest miłość stojąca w sprzeczności z prawami stworzonymi przez ludzi… 

To najbardziej skandalizująca książka Katarzyny Grabowskiej, która przyspieszy bicie Waszych serc. Pamiętajcie, niektóre uczucia bolą, ale ten ból jest piękny.

 


Skusicie się?


11 komentarzy:

 1. Poczekam na recenzję Cyrysiu - zapowiada się bardzo, ale to bardzo obiecująco. Świetna obyczajówka. Pozostaje czekać na premierę :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie sięgnę po tą książkę, bo to nie moje klimaty, ale chętnie przeczytam Twoją recenzję jak się takowa pojawi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa Twojej opinii na jej temat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka z pewnością zapowiada się bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam pierwszego tomu, na razie nie planuję czytania, bo mnie zaksiążkowało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam na półce do nadrobienia pierwszy tom 😃

  OdpowiedzUsuń
 7. Sporo osób zachwyca się twórczością tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie poznałam jeszcze pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...