"Bądź osobą dającą wsparcie. Świat ma już wielu krytyków." - Dave Willis ❤

czwartek, 24 marca 2022

ZAPOWIEDŹ: Święty zdrajca - Marcin Kaczmarczyk


Moi Drodzy,

Wielkimi krokami zbliża się czas ''Świętego Zdrajcy'' Marcina Kaczmarczyka ✌️ To niezwykła książka, którą czyta się z rosnącym napięciem, a przede wszystkim – z mieszanką różnorodnych uczuć. Niebawem przedstawię Wam okładkę i datę premiery, a tymczasem przeczytajcie oficjalny blurb wydawcy.

Koniec XXI wieku. Świat jest pogrążony w chaosie po wojnach nuklearnych. Zniszczenia spowodowane użyciem broni biologicznej nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. W dodatku ludzkość w końcu rozumie, co jest najgorszą i najbardziej destrukcyjną siłą każącą zabijać się nawzajem: to religia. Chrześcijanie są tępieni, masowe egzekucje nikogo już nie dziwią. Wierzący ukrywają się w jaskiniach przed żołnierzami armii BESTII, pragnąc wolności i pokoju na świecie, a przede wszystkim chcąc pozostać przy życiu.

 Tymczasem w Verden – jednej ze stolic świata, gdzie mieści się siedziba Izby Lordów – w wyniku zaawansowanych badań i eksperymentów zostaje wskrzeszony apostoł Piotr. Celem projektu jest zmanipulowanie pamięci świętego, by zaprzeczył zmartwychwstaniu Chrystusa, a ogłaszając to światu, ostatecznie położył kres istnieniu religii.

 ''Święty zdrajca''to pełna sensacji opowieść o ludzkich słabościach i wątpliwościach, o tęsknocie i pustce, o miłości, sile i bezwzględności, o pragnieniu władzy absolutnej, o tym, jak destruktywny wpływ na człowieka ma... człowiek.

 Poznaj bohaterów powieści: Daniela, Marię, Zolę, Dymitrewa, Lorda Doriana i innych. Przekonaj się, że zmienić można się w każdym momencie.


Powiem w skrócie, że ta książka wywarła na mnie ogromne wrażenie, a historia w niej zawarta cały czas siedzi w mojej głowie. Mam nadzieję, że się na nią skusicie. 

16 komentarzy:

 1. Widzę, że jest się czym zachwycić i na co czekać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro książka nie pozwala o sobie zapomnieć, to będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też będę miał na uwadze. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zachęcająco piszesz o tej książce. Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się bardzo ciekawie! Zobaczymy jak wyjdzie, może się skuszę!
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo intrygujący pomysł, czekam na więcej szczegółów ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. to będzie świetna lektura!

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka zbytnio nie jest dla mnie, ale na pewno kogoś zaciekawi :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Opis fabuły ogromnie mnie zaciekawił, to zdecydowanie może być coś zupełnie innego, niż do tej pory czytałam. Zapisuję na liście 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę przyznać, że blog jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń

Zaglądaj, czytaj, przegryzaj moje słowa, ale wychodząc, zostaw po sobie niezatarty ślad swojej obecności...